Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
lot balonem Kapadocja
Kapadocja, Turcja - WAKACJE ŻYCIA
Opublikowane 18 Grudnia 2020 roku
Chociaż raz w życiu powinno się wybrać na wycieczkę do KAPADOCJI. Na pewno każdy z Was słyszał o magicznej krainie z fruwającymi nad głowami balonami. Aby ten wpis był dla Was interesujący, zaprosiliśmy do dzisiejszego tekstu nasze doświadczone przewodniczki z biura Alanya Online, dla których Kapadocja jest bardzo dobrze znana.
Czytaj dalej
Turcja pogoda Alanya, długoterminowa prognoza na 2021 rok!
Opublikowane 11 Grudnia 2020 roku
W tym wpisie przedstawię Wam szczegółowo pogodę w Alanyi i okolic w poszczególnych miesiącach w roku. Większość z Was kojarzy Turcję jako kraj wiecznie trwającego lata (słońce, palmy, morze). Warto pamiętać, że Turcja to wielki kraj- prawie 2 razy większy od Polski, dlatego w każdym regionie możecie spodziewać się innej aury. My natomiast skupimy się na najcieplejszym regionie czyli Riwierze Tureckiej z racji tego, że jest to najpopularniejszy kierunek wakacyjny wśród Polaków.
Czytaj dalej
Alanya i okolice, co warto zobaczyć?
Opublikowane 6 Grudnia 2020 roku
Wybierając się na wakacje do Turcji zastanawiacie się co warto byłoby zobaczyć, zwiedzić w danym rejonie w którym się znajdziecie? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą „ściągę”, spis wszystkich miejsc, które warto zobaczyć będąc na wakacjach. Jak wiecie sama Turcja jest dużym krajem i można byłoby tych miejsc wymieniać i wymieniać. My natomiast skupimy się na kurorcie turystycznym, który jest nam bardzo dobrze znany a konkretnie chodzi o ALANYA i okolice do których także warto zajrzeć.
Czytaj dalej
ALANYA JASKINIA, którą każdy turysta powinien zobaczyć
Opublikowane 25 Listopada 2020 roku
Alanya to rozrywkowe miasto,przynajmniej tak twierdzą turyści przyjeżdżając tutaj na wakacje, warto jednak wspomnieć o tym, że Alanya ma także do zaoferowania znacznie więcej atrakcji turystycznych niż Wam się wydaje. Jakie to atrakcje? Jaskinie. Alanya nie bez powodu nazywana jest miastem jaskiń. W tym nadmorskim kurorcie wyróżnia się dwa rodzaje jaskiń: lądowe oraz morskie (znajdujące się na wybrzeżu morza).
Czytaj dalej
Temperatura wody w listopadzie w Turcji
Turcja w listopadzie i grudniu - jaka jest pogoda w Alanyi, w Turcji zimą?
Opublikowane 13 Listopada 2020 roku
Jak wygląda listopad i grudzień w Turcji, czyli turecka zima? Czy da się opalać? Czy wakacje w Turcji w tych miesiącach to dobry pomysł? Przeczytajcie!
Czytaj dalej
Strona 29 z 34
pay with iyzico methods