Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
turecki bazar alanya
Turecki bazar w Alanyi - gdzie i co kupić na bazarze?
Opublikowane 23 Października 2020 roku
Będąc na wakacjach w TURCJI każdy turysta powinien chociaż raz udać się na tradycyjny turecki bazar. Jest to miejsce gdzie można poczuć klimat prawdziwej Turcji oraz lepiej poznać turecki styl życia. Na bazarze jest przede wszystkim głośno, tłoczno i bardzo kolorowo. Zapach, który unosi się w powietrzu nie do opisania!
Czytaj dalej
październik alanya wakacje
ALANYA W PAŹDZIERNIKU: pogoda, koronawirus, waluty?
Opublikowane 14 Października 2020 roku
Zastanawiasz się, czy Alanya w październiku to dobry wybór? Czy warto przyjeżdżać, czy pogoda w Alanyi jest jeszcze dobra? Jak wygląda aktualny kurs walut w Turcji? No i to co martwi wielu z nas - jak sytuacja z koronawirusem w Alanyi? Oto nasz przegląd wszystkich wiadomości w skrócie, który pozwoli Wam podjąć decyzję ;)
Czytaj dalej
Pogoda w Turcji w październiku
Turcja w październiku, jaka jest pogoda w Alanyi w październiku?
Opublikowane 13 Października 2020 roku
Wielu turystów zastanawia się jak wygląda pogoda w Alanyi w październiku, po okresie największych upałów. Wielu z Was ma obawy, czy można korzystać ze słońca. Rozwiejmy te wątpliwości :)
Czytaj dalej
język turecki na wycieczce
Turecki dla turystów - część 3 - NA WYCIECZCE
Opublikowane 21 Września 2020 roku
Będąc w Turcji chcecie poznać kraj, jego kulturę, dowiedzieć się więcej o ludziach i miejscach. Jedziecie na wycieczkę. Chcielibyście poznać tureckie słówka niezbędne na wycieczkach w Turcji? Zapraszamy do lektury!
Czytaj dalej
turecki dla turystow bazar
Turecki dla turystów - część 2 - NA BAZARZE
Opublikowane 4 Września 2020 roku
Dziś pora by wyściubić nos z hotelu i pójść do centrum miasta. Turcy uwielbiają kupować, a wizyta na tureckim bazarze to przeżycie niezapomniane. Kolory, zapachy, sprzedawcy reklamujący swoje produkty, niezliczone alejki bazarowe… po prostu trzeba to zobaczyć! Abyście mogli nacieszyć się takim wyjściem, spróbować rożnych lokalnych pyszności oraz zrobić dobre zakupy przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję słówek i zwrotów przydatnych na bazarze.
Czytaj dalej
Strona 32 z 35
pay with iyzico methods