Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Alanyi
Opublikowane 12 Marca 2021 roku
Wakacje z dziećmi nie należą do łatwych wyzwań, najlepiej wiedzą o tym rodzice pociech, które szybko się nudzą i należy zapewnić im dużo rozrywek :) Same planowanie rodzinnych wczasów  bywa kłopotliwe. Decydując się na podróż,przede wszystkim sugerujemy się pogodą, lokalizacją, komfortem dla całej rodziny oraz atrakcjami znajdującymi się w pobliżu hotelu.
Czytaj dalej
słoneczne wakacje na Riwierze Tureckiej
Turcja wakacje 2021 - Jak wygląda sytuacja?
Opublikowane 2 Marca 2021 roku
Dostajemy od Was bardzo dużo pytań czy nadal obowiązują negatywne testy PCR przy wjeździe do Turcji? Krążą po sieci niepotwierdzone informacje, że owe testy zostały przedłużone do końca marca. Niestety na tą chwilę nie mamy oficjalnego potwierdzenia ani żadnych głównych źródeł.
Czytaj dalej
Najlepsze hotele oraz miejsca warte zobaczenia na Riwierze Tureckiej według polskich biur podróży
Opublikowane 26 Lutego 2021 roku
Przedstawiam Wam listę wszystkich hoteli oraz zakątków w Turcji, które są warte odwiedzenia według polskich agentów turystycznych. Jeśli będziecie planować urlop to koniecznie wrócicie do tego wpisu, pomoże wam przy planowaniu wymarzonych wakacji.
Czytaj dalej
Alanya - Temperatury wody w morzu i basenach
Opublikowane 19 Lutego 2021 roku
Wakacje w rejonie Morza Śródziemnomorskiego  to marzenie niejednego! Bowiem rozgrzewające niemalże do czerwoności promienie słoneczne, szerokie plaże i morze o turkusowej kolorystyce -  jest gwarantowane! Jednakże czy aby na pewno przez cały rok? Czy faktycznie woda w morzu jest przez 12 miesięcy w roku ciepła jak w wannie? Czy rzeczywiście na Riwierze Tureckiej panuje wieczne lato?
Czytaj dalej
pogoda w Turcji w lutym - Alanya
Pogoda w Turcji w lutym
Opublikowane 18 Lutego 2021 roku
Luty, podkuj buty? Nie w Turcji! A na pewno nie na Riwierze. Zapraszamy na przegląd pogody w Turcji w lutym.
Czytaj dalej
Strona 28 z 35
pay with iyzico methods