Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Pogoda w Turcji w październiku
Turcja w październiku, jaka jest pogoda w Alanyi w październiku?
Opublikowane 13 Października 2020 roku
Wielu turystów zastanawia się jak wygląda pogoda w Alanyi w październiku, po okresie największych upałów. Wielu z Was ma obawy, czy można korzystać ze słońca. Rozwiejmy te wątpliwości :)
Czytaj dalej
język turecki na wycieczce
Turecki dla turystów - część 3 - NA WYCIECZCE
Opublikowane 21 Września 2020 roku
Będąc w Turcji chcecie poznać kraj, jego kulturę, dowiedzieć się więcej o ludziach i miejscach. Jedziecie na wycieczkę. Chcielibyście poznać tureckie słówka niezbędne na wycieczkach w Turcji? Zapraszamy do lektury!
Czytaj dalej
turecki dla turystow bazar
Turecki dla turystów - część 2 - NA BAZARZE
Opublikowane 4 Września 2020 roku
Dziś pora by wyściubić nos z hotelu i pójść do centrum miasta. Turcy uwielbiają kupować, a wizyta na tureckim bazarze to przeżycie niezapomniane. Kolory, zapachy, sprzedawcy reklamujący swoje produkty, niezliczone alejki bazarowe… po prostu trzeba to zobaczyć! Abyście mogli nacieszyć się takim wyjściem, spróbować rożnych lokalnych pyszności oraz zrobić dobre zakupy przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję słówek i zwrotów przydatnych na bazarze.
Czytaj dalej
słowniczek turecki dla turystów - w restauracji
Turecki dla turystów - część 1 - W RESTAURACJI
Opublikowane 30 Sierpnia 2020 roku
Przed wyjazdem na wakacje wiele z Was zastanawia się nad kwestią porozumiewania się w obcym języku w obcym kraju. “Czy ja się tam dogadam?” Jak dogadać się chociażby z kelnerem w przyłbicy czy maseczce na wakacjach? Spokojna głowa! Ruszamy z nową serią wpisów językowych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy serię słówek i zwrotów przydatnych w czasie urlopu w Turcji w tym szczególnym czasie.
Czytaj dalej
wracaja-loty-balonem-kapadocji
Wracają loty balonem w Kapadocji
Opublikowane 26 Sierpnia 2020 roku
Loty balonem w Kapadocji wznowione! Minister Transportu Turcji pytany o Kapadocję ogłosił, iż loty balonami w Kapadocji będąwznowione od 22 sierpnia 2020 roku!
Czytaj dalej
Strona 31 z 34
pay with iyzico methods