Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Najlepsze hotele oraz miejsca warte zobaczenia na Riwierze Tureckiej według polskich biur podróży
Opublikowane 26 Lutego 2021 roku
Przedstawiam Wam listę wszystkich hoteli oraz zakątków w Turcji, które są warte odwiedzenia według polskich agentów turystycznych. Jeśli będziecie planować urlop to koniecznie wrócicie do tego wpisu, pomoże wam przy planowaniu wymarzonych wakacji.
Czytaj dalej
Alanya - Temperatury wody w morzu i basenach
Opublikowane 19 Lutego 2021 roku
Wakacje w rejonie Morza Śródziemnomorskiego  to marzenie niejednego! Bowiem rozgrzewające niemalże do czerwoności promienie słoneczne, szerokie plaże i morze o turkusowej kolorystyce -  jest gwarantowane! Jednakże czy aby na pewno przez cały rok? Czy faktycznie woda w morzu jest przez 12 miesięcy w roku ciepła jak w wannie? Czy rzeczywiście na Riwierze Tureckiej panuje wieczne lato?
Czytaj dalej
pogoda w Turcji w lutym - Alanya
Pogoda w Turcji w lutym
Opublikowane 18 Lutego 2021 roku
Luty, podkuj buty? Nie w Turcji! A na pewno nie na Riwierze. Zapraszamy na przegląd pogody w Turcji w lutym.
Czytaj dalej
Kebab, którego musisz skosztować na wakacjach to...
Opublikowane 5 Lutego 2021 roku
Z czym kojarzy Wam się Turcja? Na to pytanie wielu turystów odpowiedziało, że z wakacjami morzem, słońcem, pięknymi krajobrazami oraz z TURECKIM KEBABEM. Może wydawać się to śmieszne ale właśnie większość osób kojarzy Turcję z kebabem :) Kebab kojarzy się z niezbyt wykwintnym daniem, raczej z fast foodem w budce przy ruchliwej ulicy. Tak naprawdę ten specjał ma różne zastosowania w Turcji, jest traktowany jako szybka przekąska a także jako wyśmienite danie w drogich restauracjach.
Czytaj dalej
Alanya plaża Kleopatry w marcu
Pogoda w Turcji w marcu. Alanya pogoda na marzec 2020
Opublikowane 1 Lutego 2021 roku
Zacznie się marzec, w Polsce będzie zimno. Masz pomysł na tureckie wakacje w marcu? Czy pogoda dopisze? Jaka będzie pogoda w Turcji w marcu 2020? Przekonaj się...
Czytaj dalej
Strona 27 z 34
pay with iyzico methods