ZAREZERWUJ wcześniej miejsca i ZAPŁAĆ MNIEJ nawet do 30%

Warunki uczestnictwa w wycieczkach Asi Turizm / alanyaonline.pl

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Jeśli zamawiasz wycieczki poprzez stronę alanyaonline.pl w biurze podróży Organizatora o nazwie ASI TURIZM musisz dokonać zapłaty, chyba że wycieczka zostanie anulowana zgodnie z naszymi zasadami anulacji (poniżej).
 2. Regulamin sklepu alanyaonline.pl znajduje się tutaj.
 3. Organizatorem wycieczek jest biuro podróży ASI TURIZM z siedzibą w Turcji, adres: Saray Mah. Haci Hamdioğlu Cd. 23/1 07 400 Alanya. Numer licencji organizatora A 7283, lub współpracujący z nami kontrahenci, którym zlecamy wykonanie Usług.
 4. Płatności internetowe obsługuje Agata Bromberek Uyar prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą TUR-TUR Agata Bromberek Uyar, ul. Kwiatkowskiego 48/8, 61-417 Poznań, NIP: 777 232 32 73, REGON: 639525593 lub bezpośrednio biuro ASI TURIZM.
 5. Zamówienie dokonane na naszej stronie może być opłacone:
  - z góry (całość lub zaliczka) przelewem w złotówkach, euro, dolarami lub funtami
  - poprzez płatności elektroniczne (przelewy24)
  - kartę kredytową (w lirach tureckich)
  - na miejscu - gotówką (w euro, dolarami, lirami tureckimi)
 6. Ceny podane na stronie są cenami brutto.
 7. Szczegóły zamówienia wysyłane są mailowo na adres podany przez Klienta podczas realizacji zamówienia.
 8. Płatność w innej niż złotówki walucie wysyłana na walutowe konto bankowe może być obciążona dodatkową prowizją banku wysyłającego lub odbierającego. Nasze biuro nie ponosi odpowiedzialności za tą prowizję. Prosimy o sprawdzenie z bankiem warunków takiego przelewu.
 9. Po otrzymaniu płatności do Klienta wysyłany jest osobny e-mail z linkiem do pobrania Biletów.
 10. "Gwarancja zamrożonej ceny": Klient który dokona przedpłaty w wysokości minimum zaliczki 20% na wycieczkę otrzymuje "gwarancję zamrożonej ceny".
  Jeśli rezerwacja została założona z opcją "zapłać na miejscu", wtedy "gwarancja zamrożonej ceny" nie obowiązuje.

ORGANIZACJA WYCIECZEK

 1. Po przyjeździe do Turcji prosimy o kontakt sms / mailowy / telefoniczny z biurem (namiary podane są w zakładce Kontakt) i podanie numeru zamówienia. Dzięki temu wiemy, że dotarliście już do Turcji zgodnie z planem.
 2. Godziny zbiórek podane na Bilecie lub w Rezerwacji mogą ulec zmianie. Jeśli się zmienią, skontaktujemy się z Wami dzień przed wycieczką. Zastrzegamy sobie prawo do takiej zmiany która podyktowana jest komfortem wszystkich uczestników.
 3. W dniu wyjazdu na wycieczkę prosimy czekać o wyznaczonej godzinie pod hotelem (ewentualnie innym uzgodnionym z nami miejscu).
 4. Wyjazd na wycieczkę odbywa się tylko z ważnym Biletem (wydrukowanym lub do pokazania w telefonie)!
 5. Tolerancja dla spóźnień naszych autobusów/busów wynosi ok. 15-20 minut. Po tym czasie prosimy o PILNY kontakt sms lub telefoniczny, także w nocy lub nad ranem!
 6. Nasze wycieczki odbywają się z polskim przewodnikiem lub w grupach międzynarodowych bez polskiej obsługi. Informacja o obecności lub nieobecności polskiego przewodnika znajduje się w opisie konkretnej wycieczki.
  Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do zmiany niektórych punktów wycieczki z powodów organizacyjnych. Zawsze takie zmiany dyktowane są troską o zadowolenie turystów, nigdy nie są one naszą fanaberią.
  W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad). Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.
  Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do zmiany niektórych punktów wycieczki z powodów organizacyjnych. Zawsze takie zmiany dyktowane są troską o zadowolenie turystów, nigdy nie są one naszą fanaberią.
  W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad). Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.Jako organizator zastrzegamy sobie <strong>prawo do zmiany niekt&oacute;rych punkt&oacute;w wycieczki</strong> z powod&oacute;w organizacyjnych. Zawsze takie zmiany dyktowane są troską o zadowolenie turyst&oacute;w, nigdy nie są one naszą fanaberią.</div>
  <div class="faq-answer">W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad). Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.Jako organizator zastrzegamy sobie <strong>prawo do zmiany niekt&oacute;rych punkt&oacute;w wycieczki</strong> z powod&oacute;w organizacyjnych. Zawsze takie zmiany dyktowane są troską o zadowolenie turyst&oacute;w, nigdy nie są one naszą fanaberią.</div>
  <div class="faq-answer">W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad). Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do zmiany niekt&oacute;rych punkt&oacute;w wycieczkin z powodów organizacyjnych. Zawsze takie zmiany dyktowane są troską o zadowolenie turystów, nigdy nie są one naszą fanaberią.
  W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad). Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.
 7. Podczas wycieczki prosimy o dostosowanie się do uwag i zaleceń pilota / instruktora. Pilot / przewodnik jest pełnoprawnym przedstawicielem biura. Nie zastosowanie się do poleceń może skutkować natychmiastowym usunięciem z wycieczki.
 8. W wycieczkach sportowych (nurkowanie, rafting) jest zawarte dodatkowe ubezpieczenie. Prosimy jednak pamiętać o tym, że żadne ubezpieczenie nie obejmuje wypadków powstałych pod wpływem alkoholu, chyba że wykupią Państwo takie ubezpieczenie na własny koszt.
 9. Jeśli uczestnik cierpi na choroby przewlekłe powinien mieć wykupione dodatkowe ubezpieczenie, w innym razie uczestniczy w wyjeździe na własną odpowiedzialność.
 10. Podczas obiadów na naszych wycieczkach nie są serwowane posiłki wegańskie czy bezglutenowe. Obiady zazwyczaj to tzw. szwedzkie stoły z możliwością wyboru kurczaka lub ryby. Napoje są dodatkowo płatne, chyba że w programie zaznaczono inaczej.
 11. Wiek dziecka w Turcji jest liczony wg roku urodzenia, a nie daty urodzenia.
 12. Dzieci do 3 roku życia jadące bezpłatnie na wycieczkę nie mają zagwarantowanego wyżywienia (mogą jeść z rodzicami). Nie mają także zagwarantowanego osobnego miejsca w autobusie i w razie braku wolnych miejsc siedzą na kolanach rodziców. Na dłuższe wycieczki (Kapadocja, Pamukkale itp.) radzimy wykupić dla dziecka gwarantowane miejsce (można je dokupić podczas rezerwacji).
 13. Wycieczka do Kapadocji: uczestnicy którzy jadą w pojedynkę zobowiązani są do pokrycia dodatkowej opłaty 15€ w ramach pokoju 1-osobowego.

POLITYKA ANULACJI I ZMIAN

 1. REZYGNACJA Z ZAMÓWIONEJ I OPŁACONEJ WYCIECZKI

  • ODWOŁANIE WYCIECZKI: Na więcej niż 24 godziny przed ustaloną datą odbioru z hotelu możesz zmienić termin, wycieczkę, ilość osób, albo całkowicie zrezygnować i otrzymać od nas całkowity zwrot pieniędzy. Nie spytamy o powód.
  • Poniżej 24 godzin przed wycieczką i bezpośrednio przed nią lub w jej trakcie nie ma możliwości zwrotu wpłaconej sumy!
  • Wyjątkiem jest jedynie nagłe zachorowanie potwierdzone dokumentem lekarskim wystawionym przez lokalnego lekarza (jeśli choruje dziecko, zwrot otrzymuje także jeden z jego opiekunów)
  • Nie zwracamy kosztów wycieczki, na którą nie zgłosicie się, bez uprzedniego poinformowania biura!
  • Nie zwracamy również zaliczki wpłaconej na wyjazd do Stambułu (ponieważ po otrzymaniu jej kupujemy dla Was bilety, a one nie podlegają anulacji przez linie lotnicze).

 2. REZYGNACJA Z ZAMÓWIONEJ I NIEOPŁACONEJ WYCIECZKI
   
  • Na więcej niż 24 godzin przed ustaloną datą można zmienić termin, wycieczkę, ilość osób, lub anulować wycieczkę. Poniżej 24 godzin przed wycieczką lub w dniu wyjazdu należy dokonać ustalonej opłaty.
  • Niezależnie od przyczyny rezygnacji prosimy pamiętać, że zajęte przez Was miejsce może być wykorzystane przez innego chętnego turystę! Prosimy uszanować także naszą pracę i informować nas o rezygnacji możliwie najwcześniej!

 3. ANULACJA WYJAZDU PRZEZ BIURO

  • Lubimy, gdy wszystkie wycieczki odbywają się zgodnie z planem. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy na dany wyjazd nie zbierze się wymagana liczba chętnych. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania wszystkich potwierdzonych rezerwacji w każdych okolicznościach, ze względu na brak minimalnej liczby uczestników lub z innego powodu.

  • Mamy także prawo do anulowania rezerwacji także w przypadkach tzw. siły wyższej (zamieszki, strajki, katastrofy naturalne i inne wydarzenia niezależne od nas).

  • Jeśli będziemy zmuszeni anulować lub zmienić wycieczkę, lub jeśli nie będziemy w stanie zagwarantować realizacji zarezerwowanej wycieczki, zwrócimy wpłacone pieniądze w ciągu najpóźniej 7 dni (płatności iyizico: 30 dni) lub zaoferujemy alternatywną datę lub inny wyjazd.

 4. ZMIANA PROGRAMU LUB PUNKTU WYCIECZKI

  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niektórych punktów wycieczki z powodów organizacyjnych.
  • Możemy także zmienić kolejność zwiedzanych punktów.
  • Zawsze takie zmiany dyktowane są koniecznością i troską o zadowolenie turystów, nigdy nie są one naszą fanaberią.
  • W tym przypadku anulowany punkt zamieniamy na inny o podobnej atrakcyjności (np. inna restauracja, inny punkt widokowy, inny wodospad).
  • Może się zdarzyć, że poinformujemy o zmianie dopiero w trakcie wyjazdu, kiedy nie byliśmy w stanie przewidzieć zmiany wcześniej.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Alanya Online nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek zakupy (przedmioty, gadżety, płyty CD lub ze zdjęciami) nabyte podczas wycieczek z naszymi kontrahentami. Reklamacje należy kierować bezpośrednio do osób oferujących takie usługi.

 2. Przedstawiciel Alanya Online może fotografować i nagrywać Klientów podczas korzystania z naszych Usług. Zastrzegamy sobie prawo do użycia tych materiałów do reklamowania i promocji naszych Usług bez uzyskiwania dodatkowej pisemnej zgody. Zastrzegamy sobie także prawo do cytowania komentarzy i wypowiedzi Klientów, także zawartych w ankietach czy mailach wysyłanych do nas, w celach promocyjnych i reklamowych naszych Usług.
 3. REKLAMACJE

  Dokładamy starań, by Wasz udział w wycieczkach które oferujemy niósł ze sobą tylko pozytywne wrażenia. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, i zależy nam na opiniach naszych Gości. Wszystkie uwagi i reklamacje prosimy kierować niezwłocznie do pilota w trakcie wycieczki lub do biura Alanya Online po jej ukończeniu, aby dać naszemu biuru możliwość zareagowania na Państwa zarzuty podczas Waszego pobytu w Turcji!

  Wszelkie zastrzeżenia lub reklamacje należy zgłaszać najlepiej już w trakcie trwania wycieczki, albo bezpośrednio po jej zakończeniu po to, abyśmy mogli najszybciej na nie zareagować. Im później skontaktują się Państwo z nami, tym trudniej będzie nam pomóc. Prosimy pamiętać, że w organizacji wycieczek zaangażowanych jest wiele osób, firm kontrahentów, kierowców, itp. Wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne, pomagają nam one zmieniać się na lepsze. Z góry dziękujemy za współpracę!
  Kontakt: info@alanyaonline.pl
pay with iyzico methods
getContent select content from page_params pp join system_property p on p.numeric_value = pp.alternates_key where page_type = $1 and site = $2 and p.name = $3 order by coalesce(pp.updated_at, pp.created_at) desc limit 1, cookies.info.key
W Turcji lubimy słodkości... w tym ciasteczka! Nawet nasza strona internetowa wykorzystuje ciasteczka, czyli pliki cookies w różnych celach. Potrzebujemy ich do obsługi działania i korzystania z narzędzi marketingowych. Więcej na temat cookies, ich rodzajów, funkcji i zasad przechowywania znajdziesz w Polityce Prywatności.
Jeśli tak jak my, lubisz ciasteczka i zgadzasz się na korzystanie z wszystkich plików cookies, kliknij „Tak, wyrażam zgodę!”. Jeśli nie, zmień ustawienia plików cookies, klikając „Zmieniam ustawienia” w tym okienku.