Rezerwując online otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Czym się różnimy?
Atrakcyjne ceny
Brak ukrytych kosztów - wiesz za co płacisz!
Akceptujemy płatności w złotówkach, euro, dolarach, lirach. 
Zapłać już z Polski albo dopiero na wycieczce. Ty wybierasz!
Polska obsługa
Mówimy po polsku!
Nasz pomocny zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.
Chlubimy się tym, że w naszym biurze nie sprzedajemy... ściemy! 
Prosta rezerwacja online
Zarezerwuj wycieczki w Polsce i otrzymaj bilety na email.
Miej wszystko gotowe wcześniej.
A może wolisz wykupić wycieczki dopiero w Turcji?
Płać jak chcesz - przelewem albo gotówką na wycieczce.
Nasz zespół
 
Agata Bromberek Uyar - Współzałożycielka

Poznanianka, kulturoznawca, pilot wycieczek, blogerka, Youtuberka.

Turecką przygodę rozpoczęła w 2005 roku, kiedy to przypadkiem trafiła do Alanyi do sezonowej pracy. Zafascynowana turystyką została licencjonowaną pilotką wycieczek i rezydentką.

W Alanyi mieszka na stałe od 2008 roku. W 2011 roku stworzyła wraz z mężem biuro Alanyaonline.pl i pracowała w nim aktywnie przez 7 lat. W tej chwili pracuje z nami zdalnie, a "na pełen etat" jest mamą :)

Agata jest autorką największego i najstarszego polskiego bloga o Turcji. Blog Tur-tur: Polka w Turcji od 14 lat pomaga Polakom poznać Turcję. Czyta go kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie. Od 3 lat Agata prowadzi też popularny kanał Youtube o Turcji: Zobacz filmy Agaty 

Jest autorką wielu artykułów o Turcji w polskich mediach (m.in. National Geographic Traveller, Podróże, przewodnik Pascal). Wraz z przyjaciółką Agatą Wielgołaską wydała książkę "Turcja. Półprzewodnik obyczajowy", którą można zakupić tutaj w formie drukowanej, ebook i audiobook. 

 
Bekir Uyar - Właściciel

Bekir wraz z Agatą w 2011 roku otworzył biuro podróży Alanyaonline.pl. Jest w nim odpowiedzialny za wszystkie sprawy formalne, dba o finanse i organizacje, ale także bezkompromisowo walczy o odpowiedni poziom usług u naszych partnerów i kontrahentów.

Urodził się w Hatay (Antiochia), historycznym mieście na południowym wschodzie Turcji, nieopodal granicy z Syrią. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie w Edirne, dekadę pracował w firmie Unilever w Stambule. Szukając nowych wyzwań i "spokojnego, śródziemnomorskiego życia" przeniósł się na południe, najpierw do sektora edukacji, a wreszcie do Alanyi i turystyki.

Cóż, nie zaznał tu spokoju... wielu naszych turystów poznało go, kiedy odbierał ich samochodem spod hotelu o trzeciej rano w drodze do Kapadocji - po to, by autobus nie musiał manewrować w wąskich uliczkach ;)

Bekir jest urodzonym smakoszem, świetnie gotuje. Wielbiciel Zakopanego w zimie, polskiej wsi latem, piwa z poznańskiej Brovarii i czarnego chleba na zakwasie ;)

 
Hakan Uyar - Manager

Hakan współpracuje ze swoim starszym bratem Bekirem i Agatą od 2011 roku. Turyści znają go jako świetnie mówiącego po polsku "Jarka", który rządził przez wiele lat naszym drugim biurem w Oba. Obecnie Hakan pełni funkcję menedżera, jest odpowiedzialny za praktyczną realizację wycieczek i całą "operację" biura.

Niezwykle utalentowany językowo; chociaż nie ukończył kursów i nie ma dyplomów potrafi świetnie się dogadać po angielsku, niemiecku, rosyjsku i... polsku! Języka polskiego nauczył się dzięki Wam - gościom naszego biura. 

Chętnie odwiedza Polskę, wtedy stara się spotykać z poznanymi w Turcji przyjaciółmi i rozwijać znajomość naszego języka ;)

Pracują z nami również:
Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy cieszą się dużym uznaniem turystów. Są to przewodnicy, podróżnicy, miłośnicy Turcji albo stażyści, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą o tym kraju.

W roku 2019 współpracowali z nami:
Natalia
przewodniczka naszych wycieczek, pracuje z nami od samego początku. Od lat w mieszka w Turcji, długo mieszkała w Kapadocji
Iwona 
przewodniczka na naszych wycieczkach, z wykształcenia polonistka. Fascynatka Turcji i języka tureckiego, którego nauczyła się samodzielnie
Magda
pracuje w naszym biurze w Alanyi. Doświadczona przewodniczka, jej pasją jest kinematografia
Ania
pracuje w naszym biurze w Alanyi. Miłośniczka Turcji i fanka mody!
Marta i Maciej
stażyści w ramach programu Erasmus+, pilotowali wycieczki i opiekowali się Facebookiem oraz Instagramem