Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Czym się różnimy?
Atrakcyjne ceny
Brak ukrytych kosztów - wiesz za co płacisz!
Akceptujemy płatności w złotówkach, euro, dolarach, lirach. 
Zapłać już z Polski albo dopiero na wycieczce. Ty wybierasz!
Polska obsługa
Mówimy po polsku!
Nasz pomocny zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.
Chlubimy się tym, że w naszym biurze nie sprzedajemy... ściemy! 
Prosta rezerwacja online
Zarezerwuj wycieczki w Polsce i otrzymaj bilety na email.
Miej wszystko gotowe wcześniej.
A może wolisz wykupić wycieczki dopiero w Turcji?
Płać jak chcesz - przelewem albo gotówką na wycieczce.
Nasz zespół
 
Agata Bromberek Uyar - Współzałożycielka

Poznanianka, kulturoznawca, pilot wycieczek, blogerka, Youtuberka.

Turecką przygodę rozpoczęła w 2005 roku, kiedy to przypadkiem trafiła do Alanyi do pracy sezonowej. Zafascynowała się turystyką i została licencjonowaną pilotką wycieczek i rezydentką.

W Alanyi mieszka na stałe od 2008 roku. W 2011 roku stworzyła wraz z mężem biuro Alanyaonline.pl i pracowała w nim aktywnie przez 7 lat. W tej chwili pracuje z nami zdalnie, bo na "pełen etat" jest mamą dwóch chłopców: Ardy i Bartu.

Agata jest autorką największego i najstarszego polskiego bloga o Turcji. Blog Tur-tur: Polka w Turcji od 14 lat pomaga Polakom poznać Turcję. Czyta go kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie. Agata prowadzi też popularny kanał Youtube o Turcji (40 tys subskrybentów): Zobacz filmy Agaty 

Jest autorką wielu artykułów o Turcji w polskich mediach (m.in. National Geographic Traveller, Podróże, przewodnik Pascal). Wraz z przyjaciółką Agatą Wielgołaską wydała książkę "Turcja. Półprzewodnik obyczajowy", którą można zakupić tutaj w formie drukowanej, ebook i audiobook. 

 
Bekir Uyar - Właściciel

Bekir wraz z Agatą w 2011 roku otworzył biuro podróży Alanyaonline.pl. Jest w nim odpowiedzialny za wszystkie sprawy formalne, dba o finanse i organizacje, ale także bezkompromisowo walczy o odpowiedni poziom usług u naszych partnerów i kontrahentów.

Urodził się w Hatay (Antiochia), historycznym mieście na południowym wschodzie Turcji, nieopodal granicy z Syrią. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie w Edirne, pracował w koncernie Unilever w Stambule. Szukając nowych wyzwań i "spokojnego, śródziemnomorskiego życia" przeniósł się na południe, najpierw do sektora edukacji, a wreszcie do Alanyi i turystyki.

Cóż, nie zaznał tu spokoju... wielu naszych turystów niegdyś poznało go, kiedy odbierał ich samochodem spod hotelu o trzeciej rano w drodze do Kapadocji - po to, by autobus nie musiał manewrować w wąskich uliczkach ;)

Bekir jest urodzonym smakoszem, świetnie gotuje. Wielbiciel Zakopanego w zimie, polskiej wsi latem, piwa z poznańskiej Brovarii i czarnego chleba na zakwasie ;)

Pracują z nami również:
Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy cieszą się dużym uznaniem turystów. Są to przewodnicy, podróżnicy, miłośnicy Turcji, osoby które mieszkają tu na stałe, które z pasją dzielą się swoją wiedzą. Są też z nami pracownicy sezonowi, lub/i stażyści z wymian międzynarodowych, którzy pracując z nami rozwijają swoje talenty, pasje i języki i jednocześnie poznają Turcję.
 
 
 
pay with iyzico methods