Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Księżycowy krajobraz na tureckiej ziemi
Opublikowane 21 Września 2019 roku
Magiczna kraina, którą znamy głównie ze zdjęć na Facebooku, a jeszcze bardziej na Instagramie. Zaraz po Błękitnym Meczecie to miejsce, z którego widziałam najwięcej zdjęć, jeśli chodzi o Turcję.
Czytaj dalej
Relaksujący rejs po magicznym jeziorze
Opublikowane 4 Września 2019 roku
Rejs, który w promowany jest, jako relaksujący, na którym wypoczniecie. Niestety, tu nie ma mowy o wypoczynku! Dlaczego? Bo widoki Wam na to nie pozwolą!
Czytaj dalej
Turcja w pigułce
Opublikowane 22 Sierpnia 2019 roku
Alanya kryje w sobie wiele ciekawych miejsc, które warto odkryć nie tyle samotnie, co z przewodnikiem, który opowie nam historię każdego wartego zobaczenia miejsca i odpowie na wszystkie nurtujące pytania.
Czytaj dalej
Życie nocne w Alanyi
Opublikowane 15 Sierpnia 2019 roku
Być na wakacjach i nie pójść na imprezę, to grzech! Po leżakowaniu na plaży, czy przy basenie, wypadałoby się ruszyć do miasta, aby rozprostować, ba nawet powiginać wypoczęte kończyny.
Czytaj dalej
Rejs z szalonym kapitanem Babą
Opublikowane 6 Sierpnia 2019 roku
Gdy już się przyjedżdża na wakacje nad morze, to warto byłoby skorzystać z okazji, jaką jest rejs statkiem, aby wygospodarować czas spędzony na riwierze – do maksimum. Decydując się na rejs statkiem pirackim mamy okazję zobaczyć morze z innej perspektywy, niż ta na naszym leżaku. Ba, zobaczymy z drugiej strony, jak naszym sąsiadom z plaży się leży na tych leżakach!
Czytaj dalej
Strona 26 z 30
pay with iyzico methods