Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
pl
  • EN
Blog
Dlaczego wakacyjna wycieczka do Pamukkale to świetna przygoda?
Opublikowane 16 Kwietnia 2021 roku
Kompleks tarasów wapiennych Pamukkale i antycznego miasta Hierapolis znajduje się w odległości od Alanyi około 360 km, co nie stanowi jednak problemu dla żądnych poza hotelowych atrakcji, do których niewątpliwie należy kąpiel nie tylko w basenach termalnych, ale i również w Basenie Kleopatry, a także spacer wiodący wzdłuż miasta Hierapolis, oraz wizyta na jednej z największych Nekropolii.
Czytaj dalej
Turcja - Który turystyczny region wybrać na idealne wakacje?
Opublikowane 9 Kwietnia 2021 roku
Turcja to jeden z najpopularniejszych i najczęstszych wybieranych kierunków na wakacje wśród Polaków. Jest to także duży kraj dlatego nie dziwię się, że turyści zazwyczaj mają problem z wyborem idealnego regionu w którym będą mogli spędzić udane wakacje. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Turcji.
Czytaj dalej
lot samolotem z polski do turcji
Ile się leci do Turcji z polskich lotnisk?
Opublikowane 2 Kwietnia 2021 roku
Osoby wybierające się po raz pierwszy na wakacje do Turcji, na pewno zastanawiają się ile może trwać lot do tego pięknego kraju. Ile trwa lot z Polski do Turcji? Może najpierw odpowiem na to pytanie w humorystyczny sposób. Lot trwa o wiele mniej czasu, niż wypoczynkowa podróż nad polskie morze lub w góry :) Trzeba przyznać, że lot samolotem do Turcji to szybka i wygodna a nawet dość tania opcja, na spędzenie niezapomnianych wakacji.
Czytaj dalej
fruwające balony nad dolinami Kapadocja
Lot balonem w Kapadocji 2021 - jak wygląda sytuacja w dobie koronawirusa?
Opublikowane 26 Marca 2021 roku
Kapadocja – księżycowa kraina słynie nie tylko z konnych przejażdżek, ale i również z lotów balonem, które na stałe wyryją w pamięci uczestników niezapomniane przeżycia, zwłaszcza iż odbywają się zawsze o wschodzie słońca. W szczycie sezonu na niebie można dostrzec od 120 do 180 balonów a swoją kolorystyką przyciągają wzrok turystów z całego świata.
Czytaj dalej
wakacje w kwietniu w Turcji
Gdzie na wakacje w kwietniu? – Turcja (wycieczka do Demre)
Opublikowane 19 Marca 2021 roku
Kwietniowy wypoczynek nie jest żadną nowością wśród wielbicieli Riwiery Śródziemnomorskiej, może nawet zostać połączony ze świętowaniem Wielkanocy a także ze spotkaniem ze św. Mikołajem! Bowiem to idealny czas na wycieczkę w rejon Demre, Myra i Kekova.
Czytaj dalej
Strona 1 z 18
pay with iyzico methods