Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Jezioro Van czyli największe i najgłębsze jezioro w Turcji
Opublikowane 26 Listopada 2021 roku
Jezioro Wan tak jak już w tytule zostało napisane jest największym i najgłębszym jeziorem w całej Turcji ale to nie wszystko! Jest również największym na ŚWIECIE jeziorem sodowym.  Można by wręcz rzec perełka i duma Turcji ale jakie tajemnice skrywa?
Czytaj dalej
Kapadocja balony i podniebna przygoda
Opublikowane 19 Listopada 2021 roku
Wycieczka do Kapadocji cieszy się niezmienną popularnością wśród turystów z całego świata. Księżycowy krajobraz, wyjątkowe formy skale i historia, przyciągają do tego miejsca już od wielu lat. Ostatnimi czasy Kapadocja kojarzona jest jednak głównie z lotem balonem i to tej atrakcji poświęcony będzie dzisiejszy wpis.
Czytaj dalej
Turcja Egejska i jej atrakcje turystyczne
Opublikowane 12 Listopada 2021 roku
Większa część turystów pomija wakacje na spokojnym Wybrzeżu Egejskim woli popularne kurorty śródziemnomorskie. Natomiast my jesteśmy zdania, że każdy chociaż raz powinien odwiedzić Riwierę Turecką jak i Riwierę Egejską. W tym wpisie opisaliśmy popularne kurorty oraz atrakcje turystyczne w Turcji Egejskiej.
Czytaj dalej
Czy Turcja jest w UE czyli w Unii Europejskiej?
Opublikowane 5 Listopada 2021 roku
Turcja nie jest członkiem Unii Europejskiej, mimo iż część terytorium kraju położona jest w Europie. Dlaczego Turcja stale ma status państwa kandydującego? Co stanowi przeszkodę aby należeć do UE? W tym wpisie odpowiemy na powyższe pytania.
Czytaj dalej
Jak wypełnić formularz wjazdu do Turcji z kodem HES. Instruktaż krok po kroku
Opublikowane 29 Października 2021 roku
Co należy spełnić aby zostać wpuszczonym na pokład samolotu? Ten wpis jest przeznaczony w szczególności dla osób przylatujących do tego kraju po raz pierwszy. Pomożemy Wam w jaki szybki i łatwy sposób wypełnić obowiązkowy formularz wjazdu do Turcji, który automatycznie wygeneruje Wam kod HES.
Czytaj dalej
Strona 1 z 24
pay with iyzico methods