Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Basen Kleopatry
Pamukkale basen Kleopatry czy warto go odwiedzić?
Opublikowane 18 Listopada 2022 roku
Podczas wyboru kierunku wakacyjnego, z pewnością zastanawiacie się jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć. Temat Pamukkale poruszaliśmy na naszym blogu już kilka razy, natomiast dzisiaj skupimy się na samym basenie Kleopatry. Odpowiemy między innymi na pytania, dlaczego warto odwiedzić te miejsce, jakie właściwości ma woda termalna, oraz jaka historia wiąże się z tym miejscem. Zapraszamy!
Czytaj dalej
biżuteria
Złoto w Turcji, gdzie i czy warto je kupić?
Opublikowane 11 Listopada 2022 roku
Dzisiaj poruszymy temat tureckiego złota. Wspominaliśmy o nim we wcześniejszych wpisach na naszym blogu, jednak dzisiaj zdecydowaliśmy się rozwinąć bardziej ten wątek. Zapraszamy Was do przeczytania tego wpisu. Powiemy między innymi o tym, dlaczego jest to dobre inwestycja, gdzie warto zakupić tureckie złoto, i dlaczego. Zapraszamy :)
Czytaj dalej
Aktualne ceny w Turcji (sklepy, restauracje, alkohol, pamiątki, transport)
Opublikowane 9 Listopada 2022 roku
Jak przygotować się na wakacje pod względem finansowym? Jakich cen możemy się spodziewać lecąc do Turcji? Każdy turysta wybierając się na wakacje zastanawia się, ile pieniędzy ma ze sobą zabrać. Ile kosztować mogą podstawowe artykuły spożywcze, kosmetyczne, ubrania, alkohol albo wakacyjne pamiątki, a także jakie są koszty posiłków w restauracjach. Trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż istnieją dwie grupy turystów.
Czytaj dalej
kawa
Czym jest prawdziwa kawa po turecku?
Opublikowane 28 Października 2022 roku
Zastanawialiście się dlaczego kawa w Turcji smakuje inaczej? A może, w jaki sposób możemy przyrządzić kawę po turecku w domu? Oczywiście odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w naszym najnowszym blogu. Poradzimy Wam również, gdzie warto kupić kawę oraz na co warto zwrócić uwagę. Zapraszamy
Czytaj dalej
Leki w Turcji - lista najpopularniejszych zamienników
Opublikowane 21 Października 2022 roku
Kiedy czeka Cię wyjazd do Turcji i pora powoli pakować walizkę w głowie może pojawić się nagle alarmujące pytanie... co z apteczką? Niech nas złapie jakaś "zemsta sułtana", gorączka czy ból brzucha... jakie lekarstwa zabrać? A co gdy w Turcji skończą nam się (lub zgubią) leki które używamy na co dzień lub doraźnie w razie jakichś lekkich dolegliwości? Co wtedy robić? Brać z Polski własne lekarstwa? A może liczyć na tureckie apteki? Jak jest z cenami leków w Turcji? Czy potrzeba recepty? Na te wszystkie pytania odpowiemy Wam w poniższym wpisie. Wpis oparty jest na ogromnej dawce wiedzy jaką przekazała nam polska farmaceutka pracująca i mieszkająca w Turcji, Agnieszka Dizmen. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Strona 1 z 33
pay with iyzico methods