Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Koronawirus (Covid-19) w Turcji 2021
Opublikowane 18 Października 2021 roku
Koronawirus (Covid-19) w Turcji. Ile jest zachorowań? Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami w Turcji? Aktualne statystyki z dnia 16 czerwca 2021 roku.
Czytaj dalej
Kim są Wirujący Derwisze?
Opublikowane 15 Października 2021 roku
Turystom będącym na wakacjach w Turcji mogą obić się o uszy takie zwroty jak: Wirujący Derwisze lub Taniec Derwiszów. Większość turystów pierwszy raz może mieć styczność z takimi określeniami. Dlatego specjalnie dla Was powstał ten wpis!
Czytaj dalej
Kemer Turcja kurort turystyczny do którego warto się wybrać
Opublikowane 8 Października 2021 roku
Jak wiadomo nad Morzem Śródziemnym a dokładniej na Riwierze Tureckiej znajduje się wiele kurortów wypoczynkowych. Do najsłynniejszych należą: Alanya, Antalya, Belek, Side, Kemer – to właśnie Kemer będzie głównym bohaterem dzisiejszego wpisu.
Czytaj dalej
Czego nie robić w Turcji - poradnik dla turystów
Opublikowane 1 Października 2021 roku
Co kraj, to obyczaj – świadomość i respektowanie różnic kulturowych przy podróżowaniu za granicę to klucz do udanych wakacji. Czy zastanawialiście się kiedyś co w Turcji wypada, a co nie? W tym wpisie znajdziecie przegląd rzeczy, których w Turcji lepiej unikać.
Czytaj dalej
Stolica Turcji – dawniej i dziś
Opublikowane 24 Września 2021 roku
Odpowiedź na pytanie o stolicę Turcji, wielu osobom przysparza nie lada kłopotu i zazwyczaj wymaga chwili zastanowienia. Stolicą jest Stambuł czy Ankara? Jak Ankara została stolicą Turcji? Co warto zobaczyć w Ankarze? W tym wpisie znajdziecie odpowiedzi na te pytania.
Czytaj dalej
Strona 1 z 23
pay with iyzico methods