Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
podziemne miasta turcja
Podziemne miasta w Turcji - wakacyjna atrakcja
Opublikowane 13 Maja 2022 roku
Turcja i jej podziemne miasta to ta mniej znana, ale jakże warta uwagi atrakcja turystyczna. Nieważne, czy interesuje was historia, chcecie odkrywać nieoczywiste miejsca, czy po prostu szukacie chwili wytchnienia od tureckich upałów. W każdym z tych przypadków powinny was zainteresować podziemne miasta.
Czytaj dalej
jak uzyskac turecki paszport
Jak zdobyć obywatelstwo tureckie?
Opublikowane 30 Kwietnia 2022 roku
Jak zdobyć obywatelstwo tureckie? Czy można je wykupić? Jakie są zasady uzyskania obywatelstwa Turcji? Pytacie, więc odpowiadamy w poniższym wpisie.
Czytaj dalej
podroz do Turcji bez paszportu
Na wakacje do Turcji bez paszportu? Nareszcie!
Opublikowane 19 Kwietnia 2022 roku
Mamy to! Od 19 kwietnia 2022 roku polscy obywatele podróżujący do Turcji w celach turystycznych mogą przy wjeździe legitymować się tylko dowodem osobistym! Brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe? Mało tego! O wszystkich aktualnych przepisach wjazdowych do Turcji dowiesz się w poniższym wpisie.
Czytaj dalej
turystka w Kapadocji
Ilu turystów przybywa do Turcji co roku?
Opublikowane 15 Kwietnia 2022 roku
Turyści w Turcji pojawiają się chętnie i często. Turcja znajduje się w ścisłej czołówce krajów najchętniej odwiedzanych przez turystów. Dotyczy to zarówno Polaków, jak i innych narodowości. Nic dziwnego... Oferuje ona wspaniały klimat, szereg atrakcji, przepyszne jedzenie oraz przystępne ceny. Jednak, czy zastanawialiście się ilu turystów tak naprawdę odwiedza Turcję każdego roku? Czy liczba turystów w Turcji jest rzeczywiście na tyle wysoka, aby uplasować Turcję wśród najpopularniejszych destynacji wakacyjnych? Zapraszamy do lektury naszego nowego wpisu!
Czytaj dalej
wieczorna stocznia w Alanyi
Wyjazd do Turcji na wakacje - jak go zorganizować?
Opublikowane 8 Kwietnia 2022 roku
Jak zaplanować wyjazd do Turcji na wakacje? Od czego zacząć przygotowania, czy wybrać podróż do Turcji z biurem i wczasy all inclusive, czy może jednak indywidualny wypad na własną rękę? Czy potrzebna jest wiza? Jakie są aktualne przepisy? Zapraszamy do lektury naszego wpisu.
Czytaj dalej
Strona 1 z 28
pay with iyzico methods