Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • TR
Blog
ALANYA JASKINIA, którą każdy turysta powinien zobaczyć
Opublikowane 25 Listopada 2020 roku
Alanya to rozrywkowe miasto,przynajmniej tak twierdzą turyści przyjeżdżając tutaj na wakacje, warto jednak wspomnieć o tym, że Alanya ma także do zaoferowania znacznie więcej atrakcji turystycznych niż Wam się wydaje. Jakie to atrakcje? Jaskinie. Alanya nie bez powodu nazywana jest miastem jaskiń. W tym nadmorskim kurorcie wyróżnia się dwa rodzaje jaskiń: lądowe oraz morskie (znajdujące się na wybrzeżu morza).
Czytaj dalej
KORONAWIRUS W TURCJI- NOWE OBOSTRZENIA (LISTOPAD 2020)
Opublikowane 18 Listopada 2020 roku
W Turcji z dnia na dzień jest coraz więcej przypadków zachorowań na koronowirusa. Zgodnie z zaleceniami „Ministerstwa Zdrowia” podjęto nowe restrykcje aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. W dniu 17 listopada 2020 roku prezydent Turcji ogłosił nowe obostrzenia, które będą funkcjonować na terenie całego kraju. Nowe zasady mają obowiązować już od piątku 20 listopada od godziny 20:00.
Czytaj dalej
lot balonem
Kapadocja- Podziemne miasto, w którym tętniło życie
Opublikowane 13 Listopada 2020 roku
Nie ma na świecie takiej osoby, która by nie wiedziała o istnieniu magicznej krainy zwanej KAPADOCJĄ. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Turcji. Na różnych portalach społecznościowych, a zwłaszcza na popularnym Instagramie, możecie znaleźć wiele zdjęć kilkudziesięciu fruwających naraz balonów, które unoszą się nad dolinami. Tak właśnie prezentuje się słynna Kapadocja!
Czytaj dalej
Alanya czy Side wakacje w Turcji
Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji?
Opublikowane 8 Listopada 2020 roku
ALANYA CZY SIDE? – GDZIE WARTO JECHAĆ NA WAKACJE CZEGO DOWIECIE SIĘ W TYM WPISIE: kilka słów o Riwierze Tureckiej, kilka słów o miastach Alanya i Side oraz ich historia, jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć
Czytaj dalej
Co myślą o nas turyści? - opinie o biurze Alanyaonline
Opublikowane 29 Października 2020 roku
„ALANYA ONLINE” POLSKIE  BIURO PODRÓŻY W TURCJI CZEGO DOWIECIE SIĘ W TYM WPISIE: kilka słów o naszym biurze, jakie  zdobyliśmy nagrody i czym one są, kilka wybranych recenzji turystów korzystających z naszego biura
Czytaj dalej
Strona 1 z 14