Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
pl
  • EN
Blog
Jak wygląda flaga Turcji?
Opublikowane 7 Maja 2021 roku
Jedną z pierwszych rzeczy, na którą można zwrócić uwagę po przylocie do Turcji jest czerwono-biała flaga powiewająca na wietrze niemalże w każdym miejscu; na lotnisku, w sklepach, urzędach, na plaży, na balkonach, na samochodach, podczas pogrzebów osób, które oddały swoje życie za ojczyznę, a nawet namalowaną wysoko w górach.
Czytaj dalej
Nowe obostrzenia w Turcji, czy można jechać na wakacje?
Opublikowane 29 Kwietnia 2021 roku
To, że Turcja jest liderem wśród krajów najchętniej wybieranych przez turystów, to każdy już o tym wie. Dlatego każda osoba wybierająca się na wakacje, chciałaby znać zasady jakie panują w tym kraju i co trzeba spełnić aby w ogóle przylecieć.
Czytaj dalej
Atrakcje turystyczne w Turcji, które koniecznie warto zobczyć
Opublikowane 23 Kwietnia 2021 roku
Turcja jak przystało na krainę mlekiem i miodem płynącą zachwyca zarówno pod względem kulturowym, kulinarnym, krajobrazowym jak i  zabytkowym. Trudno byłoby zliczyć wszystkie atrakcje, jakie Turcja oferuje swoim turystom. Poniżej przedstawione są wybrane atrakcje turystyczne, które warto odwiedzić podczas wakacji w tym pięknym kraju.
Czytaj dalej
Dlaczego wakacyjna wycieczka do Pamukkale to świetna przygoda?
Opublikowane 16 Kwietnia 2021 roku
Kompleks tarasów wapiennych Pamukkale i antycznego miasta Hierapolis znajduje się w odległości od Alanyi około 360 km, co nie stanowi jednak problemu dla żądnych poza hotelowych atrakcji, do których niewątpliwie należy kąpiel nie tylko w basenach termalnych, ale i również w Basenie Kleopatry, a także spacer wiodący wzdłuż miasta Hierapolis, oraz wizyta na jednej z największych Nekropolii.
Czytaj dalej
Turcja - Który turystyczny region wybrać na idealne wakacje?
Opublikowane 9 Kwietnia 2021 roku
Turcja to jeden z najpopularniejszych i najczęstszych wybieranych kierunków na wakacje wśród Polaków. Jest to także duży kraj dlatego nie dziwię się, że turyści zazwyczaj mają problem z wyborem idealnego regionu w którym będą mogli spędzić udane wakacje. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Turcji.
Czytaj dalej
Strona 1 z 18