Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
Blog
słoneczne wakacje na Riwierze Tureckiej
Turcja wakacje 2021 - Jak wygląda sytuacja?
Opublikowane 2 Marca 2021 roku
Dostajemy od Was bardzo dużo pytań czy nadal obowiązują negatywne testy PCR przy wjeździe do Turcji? Krążą po sieci niepotwierdzone informacje, że owe testy zostały przedłużone do końca marca. Niestety na tą chwilę nie mamy oficjalnego potwierdzenia ani żadnych głównych źródeł.
Czytaj dalej
Najlepsze hotele oraz miejsca warte zobaczenia na Riwierze Tureckiej według polskich biur podróży
Opublikowane 26 Lutego 2021 roku
Przedstawiam Wam listę wszystkich hoteli oraz zakątków w Turcji, które są warte odwiedzenia według polskich agentów turystycznych. Jeśli będziecie planować urlop to koniecznie wrócicie do tego wpisu, pomoże wam przy planowaniu wymarzonych wakacji.
Czytaj dalej
Alanya - Temperatury wody w morzu i basenach
Opublikowane 19 Lutego 2021 roku
Wakacje w rejonie Morza Śródziemnomorskiego  to marzenie niejednego! Bowiem rozgrzewające niemalże do czerwoności promienie słoneczne, szerokie plaże i morze o turkusowej kolorystyce -  jest gwarantowane! Jednakże czy aby na pewno przez cały rok? Czy faktycznie woda w morzu jest przez 12 miesięcy w roku ciepła jak w wannie? Czy rzeczywiście na Riwierze Tureckiej panuje wieczne lato?
Czytaj dalej
Aktualne ceny w Turcji (sklepy, restauracje, alkohol, pamiątki, transport)
Opublikowane 12 Lutego 2021 roku
Jak przygotować się na wakacje pod względem finansowym? Jakich cen możemy się spodziewać lecąc do Turcji? Każdy turysta wybierając się na wakacje zastanawia się, ile pieniędzy ma ze sobą zabrać. Ile kosztować mogą podstawowe artykuły spożywcze, kosmetyczne, ubrania, alkohol albo wakacyjne pamiątki, a także jakie są koszty posiłków w restauracjach. Trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż istnieją dwie grupy turystów.
Czytaj dalej
Kebaby, których musisz skosztować na wakacjach
Opublikowane 5 Lutego 2021 roku
Z czym kojarzy Wam się Turcja? Na to pytanie wielu turystów odpowiedziało, że z wakacjami morzem, słońcem, pięknymi krajobrazami oraz z TURECKIM KEBABEM. Może wydawać się to śmieszne ale właśnie większość osób kojarzy Turcję z kebabem :) Kebab kojarzy się z niezbyt wykwintnym daniem, raczej z fast foodem w budce przy ruchliwej ulicy. Tak naprawdę ten specjał ma różne zastosowania w Turcji, jest traktowany jako szybka przekąska a także jako wyśmienite danie w drogich restauracjach.
Czytaj dalej
Strona 1 z 16