Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Koronawirus (Covid-19) w Turcji 2021
Opublikowane 14 Września 2021 roku
Koronawirus (Covid-19) w Turcji. Ile jest zachorowań? Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami w Turcji? Aktualne statystyki z dnia 16 czerwca 2021 roku.
Czytaj dalej
Dawny Konstantynopol to dzisiejszy Stambuł – Historia miasta
Opublikowane 10 Września 2021 roku
Kiedy i w jaki sposób powstało to miasto? Jak to jest możliwe, że rozwinęła się do tego stopnia w jakim obecnie się znajduje? Co warto zobaczyć w Stambule? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziecie w tym wpisie :)
Czytaj dalej
Obostrzenia w Turcji. Można jechać na wakacje!
Opublikowane 6 Września 2021 roku
To, że Turcja jest liderem wśród krajów najchętniej wybieranych przez turystów, to każdy już o tym wie. Dlatego każda osoba wybierająca się na wakacje, chciałaby znać zasady jakie panują w tym kraju i co trzeba spełnić aby w ogóle przylecieć.
Czytaj dalej
Oko proroka znaczenie i historia
Opublikowane 3 Września 2021 roku
Oko proroka czyli po turecku „nazar boncuğu” jest najpopularniejszym prezentem jaki można przywieźć z wakacji z Turcji. W tym wpisie dowiecie się o jego znaczeniu, przed czym chroni, o historii oraz czy jest niebezpieczne?
Czytaj dalej
Pamiątki z Turcji, które warto przywieźć
Opublikowane 27 Sierpnia 2021 roku
Jakie pamiątki warto by było przywieźć z tego kraju? Jest to najczęstsze zadawane pytanie przez turystów. W tym wpisie znajdziecie listę pamiątek o których nie każdy słyszał a wypadałoby o nıch wiedzieć przylatując do Turcji.
Czytaj dalej
Strona 1 z 22
pay with iyzico methods