Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
EKUZ
Czy europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego działa w Turcji?
Opublikowane 30 Września 2022 roku
Wiesz co to jest karta EKUZ? Chcesz poznać jej znaczenie? A może zastanawiasz się, czy karta EKUZ obowiązuje w Turcji, i co się za tym kryje? Dzisiaj odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania. Zapraszamy do przeczytania najnowszego wpisu na naszym blogu.
Czytaj dalej
alanya
Turecki sklep, w którym kupisz tureckie rzeczy
Opublikowane 23 Września 2022 roku
Często pytacie się nas, gdzie w Alanyi warto zrobić zakupy? Co kupić żeby nie przepłacić? Jakie sklepy polecamy? Gdzie kupić najlepszą turecką kawę czy herbatę? Co warto zakupić podczas wakacji w Turcji? Jaki turecki sklep polecamy? Dziś odpowiemy Wam na te, i inne pytania! Zapraszamy! :)
Czytaj dalej
koncert
Najpopularniejsza muzyka turecka uwielbiana przez turystów
Opublikowane 16 Września 2022 roku
Przechadzając się ulicami najpopularniejszych kurortów turystycznych możemy posłuchać wielu aktualnie popularnych tureckich utworów. Najczęściej słyszymy je w sklepach, restauracjach, barach czy kawiarniach gdzie unosi się zapach pysznego tureckiego jedzenia, czy zapach świeżo parzonej kawy. Jesteście ciekawi jakie utwory oraz wykonawcy niezmiennie kojarzą się z Turcją? A może jakie utwory i wykonawcy aktualnie są na topie? Znamy odpowiedzi na te pytania, i chętnie się nimi z Wami podzielimy!
Czytaj dalej
Widok incekum
Incekum najnowsze odkrycie turystyczne
Opublikowane 2 Września 2022 roku
Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam rejon Riwiery Tureckiej który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów odwiedzających Turcję. Mowa oczywiście o Incekum. Jest to trochę niedoceniona miejscowość, natomiast ma bardzo dużo do zaoferowania. Z chęcią przybliżymy Wam lokalizację, atrakcyjne miejsca jakie warto zobaczyć i nie tylko! Zapraszamy!
Czytaj dalej
mydełko
Najciekawsze tureckie kosmetyki jakie warto kupić w Turcji
Opublikowane 26 Sierpnia 2022 roku
Często pytacie nas, jakie Tureckie kosmetyki są najlepsze? Jakie polecamy? Gdzie warto zakupić, oraz na co zwrócić szczególnie uwagę? Postanowiliśmy zatem wszystkie te informacje zebrać w całość i podzielić się z Wami naszymi i Waszymi polecanymi kosmetykami! Tak, tak – Waszymi :) Jakiś czas temu zadaliśmy pytanie na naszej Facebookowej grupie Turcja bez tabu i stresu z Alanyaonline jakie kosmetyki kupujecie najczęściej oraz jakich tureckich marek. Przygotowaliśmy dla Was niemałe podsumowanie zatem zapraszamy!
Czytaj dalej
Strona 1 z 32
pay with iyzico methods