Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • TR
Blog
KAPADOCJA DOMY W SKALE – RELACJE TURYSTÓW
Opublikowane 15 Stycznia 2021 roku
Zastanawiałam się w jaki sposób napisać ten wpis o Kapadocji i wpadłam na pewien pomysł. Poprosiłam naszych turystów oraz gości, którzy osobiście byli i zwiedzili to piękne miejsce aby napisali w kilku zdaniach swoje odczucia, wrażenia oraz opinie. Tym sposobem-mam nadzieję, że pomożemy w decyzji wielu osobom, które jeszcze zastanawiają się nad wycieczką do Kapadocji w podjęciu decyzji :)
Czytaj dalej
plaza Kleopatra
ALANYA CZY BODRUM,  IDEALNE MIEJSCE NA WAKACJE TO...
Opublikowane 9 Stycznia 2021 roku
Planujecie wakacje w Turcji ? Zastanawiacie się jaki region wybrać? Turcja, jest bardzo dużym krajem więc nie dziwię się dlaczego turyści mają mętlik w głowie wybierając wczasy. Każdy turysta przylatujący do obcego kraju na wakacje chciałby aby jego wyjazd był udany z mnóstwem, cudownych wspomnień i wrażeń. Dlatego co jakiś czas będę przedstawiała Wam porównania między dwoma turystycznymi kurortami. Podobny wpis znajdziecie tutaj: Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji? Tym razem chcę Wam przybliżyć dwa miasta, które są bardzo znane w Turcji i na pewno każdy z
Czytaj dalej
OBOWIĄZKOWE TESTY PCR DO TURCJI! Nowe obostrzenia Covid-19 (GRUDZIEŃ 2020)
Opublikowane 29 Grudnia 2020 roku
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia w Turcji, od 30 grudnia 2020 r. do 1 marca 2021 r. (włącznie), WSZYSCY wjeżdżający do Turcji drogą lotniczą, lądową czy morską są zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR z ostatnich 72 godzin. Dzieci poniżej 6 roku życia są zwolnione z tego obowiązku.
Czytaj dalej
lot balonem Kapadocja
Kapadocja, Turcja - WAKACJE ŻYCIA
Opublikowane 18 Grudnia 2020 roku
Chociaż raz w życiu powinno się wybrać na wycieczkę do KAPADOCJI. Na pewno każdy z Was słyszał o magicznej krainie z fruwającymi nad głowami balonami. Aby ten wpis był dla Was interesujący, zaprosiliśmy do dzisiejszego tekstu nasze doświadczone przewodniczki z biura Alanya Online, dla których Kapadocja jest bardzo dobrze znana.
Czytaj dalej
ALANYA – Pogoda długoterminowa, prognoza na 2021 rok!
Opublikowane 11 Grudnia 2020 roku
W tym wpisie przedstawię Wam szczegółowo pogodę w Alanyi i okolic w poszczególnych miesiącach w roku. Większość z Was kojarzy Turcję jako kraj wiecznie trwającego lata (słońce, palmy, morze). Warto pamiętać, że Turcja to wielki kraj- prawie 2 razy większy od Polski, dlatego w każdym regionie możecie spodziewać się innej aury. My natomiast skupimy się na najcieplejszym regionie czyli Riwierze Tureckiej z racji tego, że jest to najpopularniejszy kierunek wakacyjny wśród Polaków.
Czytaj dalej
Strona 1 z 15