Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Turcja pożar. Aktualna sytuacja dotycząca pożarów w Turcji (2021)
Opublikowane 3 Sierpnia 2021 roku
W związku z trwającymi w rejonie Manavgat pierwszymi od 10 lat tak ogromnymi pożarami chcielibyśmy poinformować, że rejony turystyczne zostały ugaszone a turyści są bezpieczni a ich wakacje przebiegają bez przeszkód.
Czytaj dalej
Koronawirus (Covid-19) w Turcji 2021
Opublikowane 2 Sierpnia 2021 roku
Koronawirus (Covid-19) w Turcji. Ile jest zachorowań? Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami w Turcji? Aktualne statystyki z dnia 16 czerwca 2021 roku.
Czytaj dalej
Pogoda w Kapadocji - na co się przygotować?
Opublikowane 23 Lipca 2021 roku
Klimat w Kapadocji jest zupełnie inny - zróżnicowany niż w regionie Riwiery Tureckiej. Jest wręcz idealny dla zmęczonych upałami turystów, którzy właśnie w centralnej Anatolii mogą odetchnąć i trochę się ochłodzić. W Kapadocji panuje klimat wewnątrz kontynentalny, umiarkowany suchy, bardzo podobny do naszego polskiego klimatu.
Czytaj dalej
Turcja – Alanya, opinie turystów spędzających tutaj wakacje
Opublikowane 16 Lipca 2021 roku
Turcja z roku na rok staje się coraz gorętszym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Perełką Riwiery Tureckiej, a zarazem jednym z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych jest ALANYA! W tym wpisie dowiecie się co turyści myślą o regionie Alanya.
Czytaj dalej
Obostrzenia w Turcji. Można jechać na wakacje!
Opublikowane 14 Lipca 2021 roku
To, że Turcja jest liderem wśród krajów najchętniej wybieranych przez turystów, to każdy już o tym wie. Dlatego każda osoba wybierająca się na wakacje, chciałaby znać zasady jakie panują w tym kraju i co trzeba spełnić aby w ogóle przylecieć.
Czytaj dalej
Strona 1 z 21
pay with iyzico methods