Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
samolot
Zatrucie pokarmowe podczas wakacji. Jak sobie pomóc?
Opublikowane 10 Sierpnia 2022 roku
Dzisiejszy wpis na blogu w pełni poświęcamy zdrowiu, oraz będzie on kontynuacją naszej akcji #zdrowewakacjewturcji. Bardzo często spływają do nas pytania odnoście profilaktyki zdrowia przed wyjazdem do Turcji, oraz na co zwrócić uwagę będąc już na miejscu. Czy zatrucia pokarmowe w Turcji są rzeczywiście bardzo częste? Jakie są objawy zatrucia? Czy zemsta Sułtana rzeczywiście istnieje? Jak leczyć zatrucie pokarmowe, i jak pomóc sobie tak aby nie zachorować. Co warto jeść a czego unikać, aby nie zachorować? Na te, i masę innych pytań odpowiadały nasze gościnie, zatem zachęcamy Cię bardzo serdecznie do przeczytania tego wpisu, który jest skondensowaną wiedzą i podsumowaniem, naszych spotkań! Zapraszamy!
Czytaj dalej
ubezpieczenie turcja
Ubezpieczenie Turystyczne, dlaczego jest tak ważne?
Opublikowane 5 Sierpnia 2022 roku
W dzisiejszym wpisie na blogu poruszymy kilka bardzo ważnych tematów, które należy poznać przed wyjazdem na zagraniczne wakacje. Wielu z Was zastanawia się jakie ubezpieczenie turystyczne do Turcji polecacie, i jakie jest najlepsze? Do jakiej kwoty warto zakupić ubezpieczenie? Czy warto je rozszerzać o dodatkowe usługi? Jakie ubezpieczenie turystyczne jest polecane przez agenta ubezpieczeniowego? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała nasza specjalistka, podczas rozmów w ramach akcji #zdrowewakacjewturcji. Zapraszamy!
Czytaj dalej
chałwa turecka
Chałwa turecka dlaczego jest najlepsza?
Opublikowane 22 Lipca 2022 roku
Turecka Chałwa jest uznawana za jedną z najpyszniejszych, i naszym zdaniem zdecydowanie tak właśnie jest! Już dzisiaj porozmawiamy z Agatą, współzałożycielką biura Alanyaonline i założycielką bloga Tur-Tur Blog, Polka w Turcji. Dowiemy się gdzie warto zjeść dobrą Chałwę będąc w Alanyi, oraz na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu! Zapraszamy do lektury :)
Czytaj dalej
balony kapadocja
Kapadocja na mapie - gdzie się znajduje?
Opublikowane 15 Lipca 2022 roku
Jesteście ciekawi gdzie znajduje się Kapadocja? Jaka jest odległość między popularnym kurortem turystycznym, a miejscem, gdzie możemy obserwować loty balonem? A może zastanawiasz się ile czasu zajmie Ci samodzielny dojazd? Znamy odpowiedzi na te wszystkie pytania, zatem - Zapraszamy! :)
Czytaj dalej
widok Salda
Tureckie Malediwy czym są i gdzie się znajdują?
Opublikowane 8 Lipca 2022 roku
Wiesz co to Tureckie Malediwy? Słyszałeś kiedyś te określenie ale nie masz pojęcia gdzie to jest? W tym tekście odpowiemy właśnie na te pytania, i opowiemy skąd wzięła się właśnie ta nazwa! Zapraszamy!
Czytaj dalej
Strona 1 z 31
pay with iyzico methods