Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
lot balonem
Kapadocja- Podziemne miasto, w którym tętniło życie
Opublikowane 13 Listopada 2020 roku
Nie ma na świecie takiej osoby, która by nie wiedziała o istnieniu magicznej krainy zwanej KAPADOCJĄ. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Turcji. Na różnych portalach społecznościowych, a zwłaszcza na popularnym Instagramie, możecie znaleźć wiele zdjęć kilkudziesięciu fruwających naraz balonów, które unoszą się nad dolinami. Tak właśnie prezentuje się słynna Kapadocja!
Czytaj dalej
Alanya czy Side wakacje w Turcji
Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji?
Opublikowane 8 Listopada 2020 roku
ALANYA CZY SIDE? – GDZIE WARTO JECHAĆ NA WAKACJE CZEGO DOWIECIE SIĘ W TYM WPISIE: kilka słów o Riwierze Tureckiej, kilka słów o miastach Alanya i Side oraz ich historia, jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć
Czytaj dalej
Co myślą o nas turyści? - opinie o biurze Alanyaonline
Opublikowane 29 Października 2020 roku
„ALANYA ONLINE” POLSKIE  BIURO PODRÓŻY W TURCJI CZEGO DOWIECIE SIĘ W TYM WPISIE: kilka słów o naszym biurze, jakie  zdobyliśmy nagrody i czym one są, kilka wybranych recenzji turystów korzystających z naszego biura
Czytaj dalej
turecki bazar alanya
Turecki bazar w Alanyi - gdzie i co kupić na bazarze?
Opublikowane 23 Października 2020 roku
Będąc na wakacjach w TURCJI każdy turysta powinien chociaż raz udać się na tradycyjny turecki bazar. Jest to miejsce gdzie można poczuć klimat prawdziwej Turcji oraz lepiej poznać turecki styl życia. Na bazarze jest przede wszystkim głośno, tłoczno i bardzo kolorowo. Zapach, który unosi się w powietrzu nie do opisania!
Czytaj dalej
październik alanya wakacje
ALANYA W PAŹDZIERNIKU: pogoda, koronawirus, waluty?
Opublikowane 14 Października 2020 roku
Zastanawiasz się, czy Alanya w październiku to dobry wybór? Czy warto przyjeżdżać, czy pogoda w Alanyi jest jeszcze dobra? Jak wygląda aktualny kurs walut w Turcji? No i to co martwi wielu z nas - jak sytuacja z koronawirusem w Alanyi? Oto nasz przegląd wszystkich wiadomości w skrócie, który pozwoli Wam podjąć decyzję ;)
Czytaj dalej
Strona 30 z 34
pay with iyzico methods