Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Bazar owocowy Alanya
Bazary i zakupy w Turcji - szaleństwo zakupów
Opublikowane 6 Sierpnia 2021 roku
Bazary w Alanya, Side, i okolicach - lista tureckich bazarów na Riwierze - miejscowości i dni tygodnia. Gdzie robić zakupy na wakacjach w Turcji? ;)
Czytaj dalej
Pogoda w Kapadocji - na co się przygotować?
Opublikowane 23 Lipca 2021 roku
Klimat w Kapadocji jest zupełnie inny - zróżnicowany niż w regionie Riwiery Tureckiej. Jest wręcz idealny dla zmęczonych upałami turystów, którzy właśnie w centralnej Anatolii mogą odetchnąć i trochę się ochłodzić. W Kapadocji panuje klimat wewnątrz kontynentalny, umiarkowany suchy, bardzo podobny do naszego polskiego klimatu.
Czytaj dalej
polskie biuro podrozy w Turcji
Jak dotrzeć do biura Alanya Online
Opublikowane 23 Lipca 2021 roku
Spędzacie wakacje w Alanyi? Wystarczy, że znajdzecie główną ulicę w mieście, czyli Ataturka. Jesteśmy przy jednym z głównych skrzyżowań przy AQUAPARKU Damlatas i Burger Kingu. Jeśli zobaczycie więc burger kinga tyłem do wejścia i spójrzcie w przód. Zobaczycie nasze biuro!
Czytaj dalej
Turcja – Alanya, opinie turystów spędzających tutaj wakacje
Opublikowane 16 Lipca 2021 roku
Turcja z roku na rok staje się coraz gorętszym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Perełką Riwiery Tureckiej, a zarazem jednym z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych jest ALANYA! W tym wpisie dowiecie się co turyści myślą o regionie Alanya.
Czytaj dalej
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Opublikowane 9 Lipca 2021 roku
W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się tureckie seriale. W tym poście postaram się przybliżyć Wam czym są tureckie seriale oraz które z nich są najpopularniejsze wśród mieszkańców Turcji.
Czytaj dalej
Strona 7 z 25
pay with iyzico methods