Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
plaza Kleopatra
ALANYA CZY BODRUM,  IDEALNE MIEJSCE NA WAKACJE TO...
Opublikowane 9 Stycznia 2021 roku
Planujecie wakacje w Turcji ? Zastanawiacie się jaki region wybrać? Turcja, jest bardzo dużym krajem więc nie dziwię się dlaczego turyści mają mętlik w głowie wybierając wczasy. Każdy turysta przylatujący do obcego kraju na wakacje chciałby aby jego wyjazd był udany z mnóstwem, cudownych wspomnień i wrażeń. Dlatego co jakiś czas będę przedstawiała Wam porównania między dwoma turystycznymi kurortami. Podobny wpis znajdziecie tutaj: Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji? Tym razem chcę Wam przybliżyć dwa miasta, które są bardzo znane w Turcji i na pewno każdy z
Czytaj dalej
OBOWIĄZKOWE TESTY PCR DO TURCJI! Nowe obostrzenia Covid-19 (GRUDZIEŃ 2020)
Opublikowane 29 Grudnia 2020 roku
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia w Turcji, od 30 grudnia 2020 r. do 1 marca 2021 r. (włącznie), WSZYSCY wjeżdżający do Turcji drogą lotniczą, lądową czy morską są zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR z ostatnich 72 godzin. Dzieci poniżej 6 roku życia są zwolnione z tego obowiązku.
Czytaj dalej
lot balonem Kapadocja
Kapadocja, Turcja - WAKACJE ŻYCIA
Opublikowane 18 Grudnia 2020 roku
Chociaż raz w życiu powinno się wybrać na wycieczkę do KAPADOCJI. Na pewno każdy z Was słyszał o magicznej krainie z fruwającymi nad głowami balonami. Aby ten wpis był dla Was interesujący, zaprosiliśmy do dzisiejszego tekstu nasze doświadczone przewodniczki z biura Alanya Online, dla których Kapadocja jest bardzo dobrze znana.
Czytaj dalej
Turcja pogoda Alanya, długoterminowa prognoza na 2021 rok!
Opublikowane 11 Grudnia 2020 roku
W tym wpisie przedstawię Wam szczegółowo pogodę w Alanyi i okolic w poszczególnych miesiącach w roku. Większość z Was kojarzy Turcję jako kraj wiecznie trwającego lata (słońce, palmy, morze). Warto pamiętać, że Turcja to wielki kraj- prawie 2 razy większy od Polski, dlatego w każdym regionie możecie spodziewać się innej aury. My natomiast skupimy się na najcieplejszym regionie czyli Riwierze Tureckiej z racji tego, że jest to najpopularniejszy kierunek wakacyjny wśród Polaków.
Czytaj dalej
Alanya i okolice, co warto zobaczyć?
Opublikowane 6 Grudnia 2020 roku
Wybierając się na wakacje do Turcji zastanawiacie się co warto byłoby zobaczyć, zwiedzić w danym rejonie w którym się znajdziecie? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą „ściągę”, spis wszystkich miejsc, które warto zobaczyć będąc na wakacjach. Jak wiecie sama Turcja jest dużym krajem i można byłoby tych miejsc wymieniać i wymieniać. My natomiast skupimy się na kurorcie turystycznym, który jest nam bardzo dobrze znany a konkretnie chodzi o ALANYA i okolice do których także warto zajrzeć.
Czytaj dalej
Strona 7 z 21
pay with iyzico methods