Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Dawny Konstantynopol to dzisiejszy Stambuł – Historia miasta
Opublikowane 10 Września 2021 roku
Kiedy i w jaki sposób powstało to miasto? Jak to jest możliwe, że rozwinęła się do tego stopnia w jakim obecnie się znajduje? Co warto zobaczyć w Stambule? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziecie w tym wpisie :)
Czytaj dalej
Wycieczki z Alanyi w zimie
Opublikowane 3 Września 2021 roku
Ostatnio pisaliśmy o wakacjach w Turcji w zimie, a dokładnie o pogodzie i tym, jak się przygotować. Dziś zapraszamy na przegląd zimowych wycieczek z naszej oferty.
Czytaj dalej
Oko proroka znaczenie i historia
Opublikowane 3 Września 2021 roku
Oko proroka czyli po turecku „nazar boncuğu” jest najpopularniejszym prezentem jaki można przywieźć z wakacji z Turcji. W tym wpisie dowiecie się o jego znaczeniu, przed czym chroni, o historii oraz czy jest niebezpieczne?
Czytaj dalej
Pamiątki z Turcji, które warto przywieźć
Opublikowane 27 Sierpnia 2021 roku
Jakie pamiątki warto by było przywieźć z tego kraju? Jest to najczęstsze zadawane pytanie przez turystów. W tym wpisie znajdziecie listę pamiątek o których nie każdy słyszał a wypadałoby o nıch wiedzieć przylatując do Turcji.
Czytaj dalej
Błękitny Meczet w Stambule
Opublikowane 20 Sierpnia 2021 roku
Stambuł – jedyne miasto na świecie położone na dwóch kontynentach, o którym to słyszał niemal każdy. Miasto to skrywa w sobie wiele majestatycznych zabytków, które oczarowują turystów swoim pięknem. Jednym z takich miejsc jest słynny Błękitny meczet, który jest jednym z ostatnich przykładów klasycznego okresu sztuki islamskiej w Turcji.
Czytaj dalej
Strona 5 z 25
pay with iyzico methods