Rezerwując online otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Blog
Życie nocne w Alanyi
Opublikowane 15 Sierpnia 2019 roku
Być na wakacjach i nie pójść na imprezę, to grzech! Po leżakowaniu na plaży, czy przy basenie, wypadałoby się ruszyć do miasta, aby rozprostować, ba nawet powiginać wypoczęte kończyny.
Czytaj dalej
Rejs z szalonym kapitanem Babą
Opublikowane 6 Sierpnia 2019 roku
Gdy już się przyjedżdża na wakacje nad morze, to warto byłoby skorzystać z okazji, jaką jest rejs statkiem, aby wygospodarować czas spędzony na riwierze – do maksimum. Decydując się na rejs statkiem pirackim mamy okazję zobaczyć morze z innej perspektywy, niż ta na naszym leżaku. Ba, zobaczymy z drugiej strony, jak naszym sąsiadom z plaży się leży na tych leżakach!
Czytaj dalej
Mapa biura AlanyaOnline
Jak dotrzeć do biura Alanya Online
Opublikowane 23 Lipca 2019 roku
Spędzacie wakacje w Alanyi? Wystarczy, że znajdzecie główną ulicę w mieście, czyli Ataturka. Jesteśmy przy jednym z głównych skrzyżowań przy AQUAPARKU Damlatas i Burger Kingu. Jeśli zobaczycie więc burger kinga tyłem do wejścia i spójrzcie w przód. Zobaczycie nasze biuro!
Czytaj dalej
zjawiskowa Turcja
Czy w Turcji jest bezpiecznie?
Opublikowane 17 Lipca 2019 roku
Czy w Turcji jest bezpiecznie? Mieszkając w Turcji, nawet o tym się nie myśli, zaczynamy to rozważać dopiero, gdy znajomi lub napotkani turyści pytają  nas o to.
Czytaj dalej
Lawendowa wioska i tureckie Malediwy
Opublikowane 5 Lipca 2019 roku
Przyszła pora, aby ruszyć poza Alanyę, ba 300 kilometrów dalej! Jaka wycieczka jest warta tak dalekiej drogi? Otóż moi drodzy, wycieczka do Lawendowej Wioski.
Czytaj dalej
Strona 5 z 11