Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
pl
  • EN
Blog
paszport
Co wziąć na wakacje do Turcji?
Opublikowane 24 Stycznia 2021 roku
Co spakować do wakacyjnej walizki? Z tym pytaniem najczęściej zmagają się osoby, które przylatują do Turcji pierwszy raz ale nie zawsze! Bardzo dużo ludzi boryka się z problemem pakowania przed każdym wyjazdem na wakacje, nie ważne ile razy już się było za granicą. Spakowanie walizki potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego ten wpis będzie służyć Wam jako praktyczny poradnik, co wziąć na wakacje do Turcji? Przygotowałam listę niezbędnych rzeczy potrzebnych Wam podczas wakacji w tym pięknym kraju.
Czytaj dalej
KAPADOCJA DOMY W SKALE – RELACJE TURYSTÓW
Opublikowane 15 Stycznia 2021 roku
Zastanawiałam się w jaki sposób napisać ten wpis o Kapadocji i wpadłam na pewien pomysł. Poprosiłam naszych turystów oraz gości, którzy osobiście byli i zwiedzili to piękne miejsce aby napisali w kilku zdaniach swoje odczucia, wrażenia oraz opinie. Tym sposobem-mam nadzieję, że pomożemy w decyzji wielu osobom, które jeszcze zastanawiają się nad wycieczką do Kapadocji w podjęciu decyzji :)
Czytaj dalej
plaza Kleopatra
ALANYA CZY BODRUM,  IDEALNE MIEJSCE NA WAKACJE TO...
Opublikowane 9 Stycznia 2021 roku
Planujecie wakacje w Turcji ? Zastanawiacie się jaki region wybrać? Turcja, jest bardzo dużym krajem więc nie dziwię się dlaczego turyści mają mętlik w głowie wybierając wczasy. Każdy turysta przylatujący do obcego kraju na wakacje chciałby aby jego wyjazd był udany z mnóstwem, cudownych wspomnień i wrażeń. Dlatego co jakiś czas będę przedstawiała Wam porównania między dwoma turystycznymi kurortami. Podobny wpis znajdziecie tutaj: Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji? Tym razem chcę Wam przybliżyć dwa miasta, które są bardzo znane w Turcji i na pewno każdy z
Czytaj dalej
OBOWIĄZKOWE TESTY PCR DO TURCJI! Nowe obostrzenia Covid-19 (GRUDZIEŃ 2020)
Opublikowane 29 Grudnia 2020 roku
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Zdrowia w Turcji, od 30 grudnia 2020 r. do 1 marca 2021 r. (włącznie), WSZYSCY wjeżdżający do Turcji drogą lotniczą, lądową czy morską są zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR z ostatnich 72 godzin. Dzieci poniżej 6 roku życia są zwolnione z tego obowiązku.
Czytaj dalej
lot balonem Kapadocja
Kapadocja, Turcja - WAKACJE ŻYCIA
Opublikowane 18 Grudnia 2020 roku
Chociaż raz w życiu powinno się wybrać na wycieczkę do KAPADOCJI. Na pewno każdy z Was słyszał o magicznej krainie z fruwającymi nad głowami balonami. Aby ten wpis był dla Was interesujący, zaprosiliśmy do dzisiejszego tekstu nasze doświadczone przewodniczki z biura Alanya Online, dla których Kapadocja jest bardzo dobrze znana.
Czytaj dalej
Strona 4 z 18