Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Oko proroka znaczenie i historia
Opublikowane 3 Września 2021 roku
Oko proroka czyli po turecku „nazar boncuğu” jest najpopularniejszym prezentem jaki można przywieźć z wakacji z Turcji. W tym wpisie dowiecie się o jego znaczeniu, przed czym chroni, o historii oraz czy jest niebezpieczne?
Czytaj dalej
Pamiątki z Turcji, które warto przywieźć
Opublikowane 27 Sierpnia 2021 roku
Jakie pamiątki warto by było przywieźć z tego kraju? Jest to najczęstsze zadawane pytanie przez turystów. W tym wpisie znajdziecie listę pamiątek o których nie każdy słyszał a wypadałoby o nıch wiedzieć przylatując do Turcji.
Czytaj dalej
Błękitny Meczet w Stambule
Opublikowane 20 Sierpnia 2021 roku
Stambuł – jedyne miasto na świecie położone na dwóch kontynentach, o którym to słyszał niemal każdy. Miasto to skrywa w sobie wiele majestatycznych zabytków, które oczarowują turystów swoim pięknem. Jednym z takich miejsc jest słynny Błękitny meczet, który jest jednym z ostatnich przykładów klasycznego okresu sztuki islamskiej w Turcji.
Czytaj dalej
Turcja wiadomości i informacje - Najczęstsze pytania zadawane przez turystów
Opublikowane 16 Sierpnia 2021 roku
Tutaj znajdziecie najczęstsze zadawane pytania w naszym kierunku. Informacje o Turcji, o wycieczki, o pogodę na Riwierze Tureckiej, o aktualny kurs walut, o tureckie jedzenie itp. Wpis będzie co jakiś czas aktualizowany z nową dawką pytań :)
Czytaj dalej
Kolejka linowa w Alanyi
Opublikowane 15 Sierpnia 2021 roku
Kolejka linowa w Alanyi, która prowadzi na wzgórze Zamkowe, to wspaniała atrakcja otwarta w 2017 roku! 
Czytaj dalej
Strona 4 z 24
pay with iyzico methods