Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Koronawirus (Covid-19) w Turcji 2022
Opublikowane 5 Lutego 2022 roku
Koronawirus (Covid-19) w Turcji. Ile jest zachorowań? Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami w Turcji? Aktualne statystyki z dnia 1 marca 2022 roku.
Czytaj dalej
Jakie owoce rosną w Turcji?
Opublikowane 4 Lutego 2022 roku
W tym wpisie przedstawimy Wam listę owoców sezonowych, których możecie się spodziewać podczas waszego urlopu w słonecznej Turcji. Zobacz, który miesiąc będzie Ci najbardziej odpowiadał.
Czytaj dalej
majówka w Turcji w Alanyi
Majówka w Turcji, Turcja w maju
Opublikowane 3 Lutego 2022 roku
Czy majówka w Turcji to dobry pomysł? Co robić w Turcji w weekend majowy? Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej
Co wspólnego ma koń trojański z Turcją?
Opublikowane 28 Stycznia 2022 roku
Mit o wojnie trojańskiej i o słynnym koniu trojańskim obił się o uszy prawie każdemu. Został opisany w dwóch dziełach Homera „Iliadzie” i „Odysei” –  są to najstarsze eposy w literaturze greckiej oraz europejskiej. Ten wpis jest przeznaczony dla miłośników historii i mitologii oraz dla osób, które chciałby się dowiedzieć co mityczny koń ma wspólnego ze słoneczną Turcją.
Czytaj dalej
Hagia Sofia - najsłynniejszy meczet w Turcji
Opublikowane 21 Stycznia 2022 roku
Każdy słyszał o najważniejszej budowli w Stambule stworzonej przez człowieka – mowa tu oczywiście o Hagii Sofii ale czy każdy zna jej przeszłość? Czy wiedzieliście o tym, że świątynia służyła dwóm religiom? Jaką obecnie funkcje pełni Hagia Sophia? Czy zwykły turysta może wejść do środka bez żadnych problemów? Odpowiedź na te wszystkie pytania, znajdziecie w tym wpisie!
Czytaj dalej
Strona 4 z 28
pay with iyzico methods