Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Blog
zniesione wizy do Turcji dla Polaków
Czy potrzebuję wizy do Turcji? Już nie!
Opublikowane 20 Lutego 2020 roku
Od 2 marca 2020 Polacy nie potrzebują wizy, aby wjechać do Turcji. Jest to wspaniała wiadomość, w szczególności dla miłośników tego kraju. W zeszłym roku cena wizy została poniesiona z 20 dolarów na 35, więc wszyscy są w szoku, że parę miesięcy później wiz już nie ma wcale. Informacja została opublikowana na stronach tureckiego MSZ i potwierdzona przez Ambasadę RP w Turcji, więc nie ma co narzekać, trzeba się z tego cieszyć!
Czytaj dalej
K.A.S, czyli trzy miejsca, które musisz zobaczyć
Opublikowane 6 Lutego 2020 roku
K.A.S, to skrót od nazw miejsc, w które zabieramy Was podczas tej wycieczki. K- jak Kurşunlu, A – jak Aspendos i S – jak Side. Nadal niezbyt wyraźnie rozumiecie o co chodzi? Nie szkodzi! Już wszystko tłumaczę. Nim dojdziecie do końca tego artykułu, będziecie już zamawiać tę wycieczkę.
Czytaj dalej
Widok na wzgórze Kale
Ciekawe miejsca w Alanyi, których nie pokaże Ci przewodnik
Opublikowane 2 Lutego 2020 roku
Oprowadziliśmy wielu z Was po Alanyi na wycieczce Alanya City Tour, jednak zdajacie sobie zapewne sprawę z tego, że w ciągu jednego dnia nie jesteśmy w stanie pokazać Wam wszystkiego. Nic straconego!
Czytaj dalej
Alanya plaża Kleopatry w marcu
Pogoda w Turcji w marcu. Alanya pogoda na marzec 2020
Opublikowane 1 Lutego 2020 roku
Zacznie się marzec, w Polsce będzie zimno. Masz pomysł na tureckie wakacje w marcu? Czy pogoda dopisze? Jaka będzie pogoda w Turcji w marcu 2020? Przekonaj się...
Czytaj dalej
Czas na tureckie SPA
Opublikowane 2 Grudnia 2019 roku
Przez cały rok marzymy o wypoczynku na urlopie, mamy wyznaczone cele, musimy się opalić, wyleżeć przy basenie, na plaży, koniecznie coś zwiedzić, spróbować tureckiej kuchni. Ale czy ktoś z Was zakłada udanie się do prawdziwego tureckiego SPA?
Czytaj dalej
Strona 4 z 12