Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
granat
Kiedy jest sezon na granaty w Turcji?
Opublikowane 7 Października 2022 roku
Podróżując do Turcji, zastanawiasz się jakie są owoce w Turcji? A może Twoją szczególną uwagę przykuły granaty? W najnowszym wpisie odpowiemy kiedy jest sezon właśnie na te owoce, dlaczego warto je spożywać oraz jak wygląda rosnący granat. Zapraszamy!
Czytaj dalej
Antalya - perła tureckiej riwiery
Opublikowane 7 Października 2022 roku
Każdy, kto przylatuje na wakacje w rejonie riwiery tureckiej tu zaczyna. W tym samym miejscu zresztą kończy swój wspaniały urlop. Każdy więc lądował i startował w Antalyi, ale czy ktoś ją naprawdę widział?
Czytaj dalej
K.A.S, czyli trzy miejsca, które musisz zobaczyć
Opublikowane 30 Września 2022 roku
Jesteście ciekawi co to za wycieczka K.A.S w naszej ofercie? Jeśli tak, koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu! Pokażemy Wam jak wygląda wycieczka z Nami! Zapraszamy!
Czytaj dalej
EKUZ
Czy europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego działa w Turcji?
Opublikowane 30 Września 2022 roku
Wiesz co to jest karta EKUZ? Chcesz poznać jej znaczenie? A może zastanawiasz się, czy karta EKUZ obowiązuje w Turcji, i co się za tym kryje? Dzisiaj odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania. Zapraszamy do przeczytania najnowszego wpisu na naszym blogu.
Czytaj dalej
zniesione wizy do Turcji dla Polaków
Czy potrzebuję wizy do Turcji? Już nie!
Opublikowane 29 Września 2022 roku
Od 2 marca 2020 Polacy nie potrzebują wizy, aby wjechać do Turcji. Jest to wspaniała wiadomość, w szczególności dla miłośników tego kraju. Pamiętajcie, że obowiązek posiadania paszportu również został zniesiony dokładnie 19.04.2022! Aby wybrać się na wakacje do Turcji, wystraczy tylko ważny dowód osobisty! 
Czytaj dalej
Strona 4 z 34
pay with iyzico methods