Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Bazar w Alanyi
Bazary w Alanyi
Opublikowane 3 Grudnia 2022 roku
Z tego artykułu dowiecie się, gdzie musicie się wybrać, jeśli chcecie spróbować prawdziwego tureckiego handlu. Jeśli jesteście ciekawi, koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu! ;)
Czytaj dalej
monety
Lira turecka historia i aktualny kurs
Opublikowane 2 Grudnia 2022 roku
Będąc na wakacjach, często pytacie nas, jaką walutą najlepiej operować w Turcji? Gdzie należy dokonywać wymiany walut, oraz jaki przelicznik jest najkorzystniejszy. Dzisiaj przybliżymy Wam ten temat, zatem Zapraszamy!
Czytaj dalej
Basen Kleopatry
Pamukkale basen Kleopatry czy warto go odwiedzić?
Opublikowane 18 Listopada 2022 roku
Podczas wyboru kierunku wakacyjnego, z pewnością zastanawiacie się jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć. Temat Pamukkale poruszaliśmy na naszym blogu już kilka razy, natomiast dzisiaj skupimy się na samym basenie Kleopatry. Odpowiemy między innymi na pytania, dlaczego warto odwiedzić te miejsce, jakie właściwości ma woda termalna, oraz jaka historia wiąże się z tym miejscem. Zapraszamy!
Czytaj dalej
biżuteria
Złoto w Turcji, gdzie i czy warto je kupić?
Opublikowane 11 Listopada 2022 roku
Dzisiaj poruszymy temat tureckiego złota. Wspominaliśmy o nim we wcześniejszych wpisach na naszym blogu, jednak dzisiaj zdecydowaliśmy się rozwinąć bardziej ten wątek. Zapraszamy Was do przeczytania tego wpisu. Powiemy między innymi o tym, dlaczego jest to dobre inwestycja, gdzie warto zakupić tureckie złoto, i dlaczego. Zapraszamy :)
Czytaj dalej
Aktualne ceny w Turcji (sklepy, restauracje, alkohol, pamiątki, transport)
Opublikowane 9 Listopada 2022 roku
Jak przygotować się na wakacje pod względem finansowym? Jakich cen możemy się spodziewać lecąc do Turcji? Każdy turysta wybierając się na wakacje zastanawia się, ile pieniędzy ma ze sobą zabrać. Ile kosztować mogą podstawowe artykuły spożywcze, kosmetyczne, ubrania, alkohol albo wakacyjne pamiątki, a także jakie są koszty posiłków w restauracjach. Trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż istnieją dwie grupy turystów.
Czytaj dalej
Strona 2 z 34
pay with iyzico methods