Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
wodospad w antalyi
Antalya, co warto zobaczyć będąc na wakacjach?
Opublikowane 1 Kwietnia 2022 roku
Z pewnością wielu turystów kojarzy Antalyę jako miejsce przesiadkowe do docelowych destynacji wakacyjnych. Część z tych osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest to także jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych, posiadający w swojej ofercie szeroki wachlarz atrakcji.  
Czytaj dalej
Jak rezerwować wycieczki na naszej stronie? Instrukcja krok po kroku
Opublikowane 25 Marca 2022 roku
Niektórym osobom rezerwacja wycieczek na naszej stronie sprawia trudność, dlatego w tym wpisie pokażemy Wam szczegółowo, krok po kroku jak dokonać rezerwacji i zakupić wycieczkę.
Czytaj dalej
Ile ludności ma Turcja?
Opublikowane 18 Marca 2022 roku
Ilu jest Turków? Jak kształtuje się przyrost naturalny? W których regionach Turcji mieszka najwięcej ludzi, a w których mniej? Ilu mieszkańców przypada średnio na 1 km2? Jak to wszystko ma się w porównaniu do Polski? Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi to zapraszamy do przeczytania tego wpisu.
Czytaj dalej
Hymn Turcji – jego historia oraz znaczenie
Opublikowane 11 Marca 2022 roku
Wielokrotnie na naszym blogu opowiadaliśmy Wam o tym, że Turcy to patrioci! Kochają swój kraj i wszystko, co z nim związane. Jeśli byliście już w Turcji to wiecie, jak wszechobecne są tutaj tureckie flagi a także turecki hymn narodowy. Przeczytaj wpis i dowiedz się więcej o historii tureckiego hymnu.
Czytaj dalej
Jak wygląda All Inclusive w Turcji?
Opublikowane 4 Marca 2022 roku
Co dokładnie oznacza pojęcie „ all inclusive”? Z czego możemy korzystać? Czy to dobra opcja na wakacje? Ten wpis w szczególności przeznaczony jest dla osób, które po raz pierwszy lecą na wakacje do Turcji i zamierzają wybrać hotel z opcją  all inclusive. W tym wpisie wytłumaczymy jakie korzyści daje ten wariant!
Czytaj dalej
Strona 2 z 28
pay with iyzico methods