Rezerwując online otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Blog
jedzenie w Turcji
Europejskie restauracje w Alanyi
Opublikowane 9 Marca 2020 roku
Będąc na wakacjach w Turcji, nikt nie chodzi głodny! Większość turystów przyjeżdża do hotelu z All inclusive, gdzie praktycznie cały dzień można jeść. Jadąc jednak w nowe miejsce, warto wyjść na miasto i skosztować czegoś nowego albo smaku, który już znamy w tureckim wydaniu. Nie każdy jednak lubi turecką orientalną kuchnię, często szukamy europejskich dań, a z tego artykułu dowiecie się, gdzie zjeść najlepiej w Alanyi.
Czytaj dalej
Bazar w Alanyi
Bazary w Alanyi
Opublikowane 28 Lutego 2020 roku
Każdy, kto słyszał kiedykolwiek o Turcji, na pewno słyszał też o słynnych tureckich bazarach. Teraz będzie ważna informacja! Tak, w Alanyi znajdują się bazary, i to nie jeden.
Czytaj dalej
Antalya - perła tureckiej riwiery
Opublikowane 24 Lutego 2020 roku
Każdy, kto przylatuje na wakacje w rejonie riwiery tureckiej tu zaczyna. W tym samym miejscu zresztą kończy swój wspaniały urlop. Każdy więc lądował i startował w Antalyi, ale czy ktoś ją naprawdę widział?
Czytaj dalej
zniesione wizy do Turcji dla Polaków
Czy potrzebuję wizy do Turcji? Już nie!
Opublikowane 20 Lutego 2020 roku
Od 2 marca 2020 Polacy nie potrzebują wizy, aby wjechać do Turcji. Jest to wspaniała wiadomość, w szczególności dla miłośników tego kraju. W zeszłym roku cena wizy została poniesiona z 20 dolarów na 35, więc wszyscy są w szoku, że parę miesięcy później wiz już nie ma wcale. Informacja została opublikowana na stronach tureckiego MSZ i potwierdzona przez Ambasadę RP w Turcji, więc nie ma co narzekać, trzeba się z tego cieszyć!
Czytaj dalej
K.A.S, czyli trzy miejsca, które musisz zobaczyć
Opublikowane 6 Lutego 2020 roku
K.A.S, to skrót od nazw miejsc, w które zabieramy Was podczas tej wycieczki. K- jak Kurşunlu, A – jak Aspendos i S – jak Side. Nadal niezbyt wyraźnie rozumiecie o co chodzi? Nie szkodzi! Już wszystko tłumaczę. Nim dojdziecie do końca tego artykułu, będziecie już zamawiać tę wycieczkę.
Czytaj dalej
Strona 2 z 11