Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Tureckie przyprawy
Oryginalne przyprawy tureckie
Opublikowane 19 Sierpnia 2022 roku
Dziś odpowiemy Wam na pytania które często nam zadajecie przed wyjazdem na wakacje, lub podczas pobytu. Jakie Tureckie przyprawy warto kupić? Jakie są najbardziej popularne? Gdzie warto kupić przyprawy, oraz na co zwrócić uwagę podczas wybierania przypraw? Tureckie przyprawy nie od dzisiaj są uznawane za jedne z najlepszych i najbardziej aromatycznych, zatem dzisiaj odpowiadamy na Wasze pytania na co warto zwrócić uwagę, oraz co warto kupić! Zapraszamy.
Czytaj dalej
samolot
Zatrucie pokarmowe podczas wakacji. Jak sobie pomóc?
Opublikowane 10 Sierpnia 2022 roku
Dzisiejszy wpis na blogu w pełni poświęcamy zdrowiu, oraz będzie on kontynuacją naszej akcji #zdrowewakacjewturcji. Bardzo często spływają do nas pytania odnoście profilaktyki zdrowia przed wyjazdem do Turcji, oraz na co zwrócić uwagę będąc już na miejscu. Czy zatrucia pokarmowe w Turcji są rzeczywiście bardzo częste? Jakie są objawy zatrucia? Czy zemsta Sułtana rzeczywiście istnieje? Jak leczyć zatrucie pokarmowe, i jak pomóc sobie tak aby nie zachorować. Co warto jeść a czego unikać, aby nie zachorować? Na te, i masę innych pytań odpowiadały nasze gościnie, zatem zachęcamy Cię bardzo serdecznie do przeczytania tego wpisu, który jest skondensowaną wiedzą i podsumowaniem, naszych spotkań! Zapraszamy!
Czytaj dalej
ubezpieczenie turcja
Ubezpieczenie Turystyczne, dlaczego jest tak ważne?
Opublikowane 5 Sierpnia 2022 roku
W dzisiejszym wpisie na blogu poruszymy kilka bardzo ważnych tematów, które należy poznać przed wyjazdem na zagraniczne wakacje. Wielu z Was zastanawia się jakie ubezpieczenie turystyczne do Turcji polecacie, i jakie jest najlepsze? Do jakiej kwoty warto zakupić ubezpieczenie? Czy warto je rozszerzać o dodatkowe usługi? Jakie ubezpieczenie turystyczne jest polecane przez agenta ubezpieczeniowego? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała nasza specjalistka, podczas rozmów w ramach akcji #zdrowewakacjewturcji. Zapraszamy!
Czytaj dalej
chałwa turecka
Chałwa turecka dlaczego jest najlepsza?
Opublikowane 22 Lipca 2022 roku
Turecka Chałwa jest uznawana za jedną z najpyszniejszych, i naszym zdaniem zdecydowanie tak właśnie jest! Już dzisiaj porozmawiamy z Agatą, współzałożycielką biura Alanyaonline i założycielką bloga Tur-Tur Blog, Polka w Turcji. Dowiemy się gdzie warto zjeść dobrą Chałwę będąc w Alanyi, oraz na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu! Zapraszamy do lektury :)
Czytaj dalej
balony kapadocja
Kapadocja na mapie - gdzie się znajduje?
Opublikowane 15 Lipca 2022 roku
Jesteście ciekawi gdzie znajduje się Kapadocja? Jaka jest odległość między popularnym kurortem turystycznym, a miejscem, gdzie możemy obserwować loty balonem? A może zastanawiasz się ile czasu zajmie Ci samodzielny dojazd? Znamy odpowiedzi na te wszystkie pytania, zatem - Zapraszamy! :)
Czytaj dalej
Strona 2 z 32
pay with iyzico methods