Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • TR
Blog
Alanya i okolice, co warto zobaczyć?
Opublikowane 6 Grudnia 2020 roku
Wybierając się na wakacje do Turcji zastanawiacie się co warto byłoby zobaczyć, zwiedzić w danym rejonie w którym się znajdziecie? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą „ściągę”, spis wszystkich miejsc, które warto zobaczyć będąc na wakacjach. Jak wiecie sama Turcja jest dużym krajem i można byłoby tych miejsc wymieniać i wymieniać. My natomiast skupimy się na kurorcie turystycznym, który jest nam bardzo dobrze znany a konkretnie chodzi o ALANYA i okolice do których także warto zajrzeć.
Czytaj dalej
ALANYA JASKINIA, którą każdy turysta powinien zobaczyć
Opublikowane 25 Listopada 2020 roku
Alanya to rozrywkowe miasto,przynajmniej tak twierdzą turyści przyjeżdżając tutaj na wakacje, warto jednak wspomnieć o tym, że Alanya ma także do zaoferowania znacznie więcej atrakcji turystycznych niż Wam się wydaje. Jakie to atrakcje? Jaskinie. Alanya nie bez powodu nazywana jest miastem jaskiń. W tym nadmorskim kurorcie wyróżnia się dwa rodzaje jaskiń: lądowe oraz morskie (znajdujące się na wybrzeżu morza).
Czytaj dalej
KORONAWIRUS W TURCJI- NOWE OBOSTRZENIA (LISTOPAD 2020)
Opublikowane 18 Listopada 2020 roku
W Turcji z dnia na dzień jest coraz więcej przypadków zachorowań na koronowirusa. Zgodnie z zaleceniami „Ministerstwa Zdrowia” podjęto nowe restrykcje aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. W dniu 17 listopada 2020 roku prezydent Turcji ogłosił nowe obostrzenia, które będą funkcjonować na terenie całego kraju. Nowe zasady mają obowiązować już od piątku 20 listopada od godziny 20:00.
Czytaj dalej
lot balonem
Kapadocja- Podziemne miasto, w którym tętniło życie
Opublikowane 13 Listopada 2020 roku
Nie ma na świecie takiej osoby, która by nie wiedziała o istnieniu magicznej krainy zwanej KAPADOCJĄ. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Turcji. Na różnych portalach społecznościowych, a zwłaszcza na popularnym Instagramie, możecie znaleźć wiele zdjęć kilkudziesięciu fruwających naraz balonów, które unoszą się nad dolinami. Tak właśnie prezentuje się słynna Kapadocja!
Czytaj dalej
Alanya czy Side wakacje w Turcji
Alanya czy Side? Gdzie warto jechać na wakacje w Turcji?
Opublikowane 8 Listopada 2020 roku
ALANYA CZY SIDE? – GDZIE WARTO JECHAĆ NA WAKACJE CZEGO DOWIECIE SIĘ W TYM WPISIE: kilka słów o Riwierze Tureckiej, kilka słów o miastach Alanya i Side oraz ich historia, jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć
Czytaj dalej
Strona 2 z 15