Rezerwując online otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Blog
najlepsze tureckie restauracje w Alanyi
Tureckie restauracje w Alanyi - gdzie dobrze zjeść?
Opublikowane 8 Kwietnia 2020 roku
Gdzie jest najlepszy kebab w Alanyi? Gdzie można dobrze zjeść? W jakiej restauracji jest najsmaczniejsze tureckie jedzenie, ale takie, które jednocześnie nie doprowadzi nas do bankructwa? ;) Zapraszamy do naszego przeglądu polecanych przez ekipę naszego biura najlepszych knajpek z tureckim jedzeniem w Alanyi.
Czytaj dalej
Alanya, plaża Kleopatry.
Koronawirus w Turcji - aktualna sytuacja (02.04.2020)
Opublikowane 2 Kwietnia 2020 roku
Koronawirus w Turcji - aktualna sytuacja. Jak wygląda życie w czasie zarazy w Turcji? Kiedy będzie można wyjechać do Turcji?
Czytaj dalej
wakacje w Turcji
Pogoda w Turcji w ciągu roku - przegląd miesięcy
Opublikowane 18 Marca 2020 roku
Jaka jest pogoda w Turcji w ciągu roku? Które miesiące są najlepsze, a które najgorsze na przyjazd? Kiedy korzystać z kąpieli w morzu, kiedy zwiedzać? Zapraszamy do naszego przeglądu roku.
Czytaj dalej
jedzenie w Turcji
Europejskie restauracje w Alanyi
Opublikowane 9 Marca 2020 roku
Będąc na wakacjach w Turcji, nikt nie chodzi głodny! Większość turystów przyjeżdża do hotelu z All inclusive, gdzie praktycznie cały dzień można jeść. Jadąc jednak w nowe miejsce, warto wyjść na miasto i skosztować czegoś nowego albo smaku, który już znamy w tureckim wydaniu. Nie każdy jednak lubi turecką orientalną kuchnię, często szukamy europejskich dań, a z tego artykułu dowiecie się, gdzie zjeść najlepiej w Alanyi.
Czytaj dalej
Bazar w Alanyi
Bazary w Alanyi
Opublikowane 28 Lutego 2020 roku
Każdy, kto słyszał kiedykolwiek o Turcji, na pewno słyszał też o słynnych tureckich bazarach. Teraz będzie ważna informacja! Tak, w Alanyi znajdują się bazary, i to nie jeden.
Czytaj dalej
Strona 2 z 11