Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Błękitny Meczet w Stambule
Opublikowane 20 Sierpnia 2021 roku
Stambuł – jedyne miasto na świecie położone na dwóch kontynentach, o którym to słyszał niemal każdy. Miasto to skrywa w sobie wiele majestatycznych zabytków, które oczarowują turystów swoim pięknem. Jednym z takich miejsc jest słynny Błękitny meczet, który jest jednym z ostatnich przykładów klasycznego okresu sztuki islamskiej w Turcji.
Czytaj dalej
Turcja wiadomości i informacje - Najczęstsze pytania zadawane przez turystów
Opublikowane 16 Sierpnia 2021 roku
Tutaj znajdziecie najczęstsze zadawane pytania w naszym kierunku. Informacje o Turcji, o wycieczki, o pogodę na Riwierze Tureckiej, o aktualny kurs walut, o tureckie jedzenie itp. Wpis będzie co jakiś czas aktualizowany z nową dawką pytań :)
Czytaj dalej
Turcja pożar. Aktualna sytuacja dotycząca pożarów w Turcji (2021)
Opublikowane 9 Sierpnia 2021 roku
W związku z trwającymi w rejonie Manavgat pierwszymi od 10 lat tak ogromnymi pożarami chcielibyśmy poinformować, że rejony turystyczne zostały ugaszone a turyści są bezpieczni a ich wakacje przebiegają bez przeszkód.
Czytaj dalej
Czy w Turcji trzeba nosić maseczki?
Opublikowane 6 Sierpnia 2021 roku
Dużo osób poszukuje w internecie informacji na temat noszenia maseczek w Turcji. Czy nadal trzeba nosić maseczki? Gdzie trzeba a gdzie nie trzeba? Czy faktycznie jest to tak sprawdzane? Postanowiliśmy odpowiedzieć na Wasze pytania i napisać o tym osobny wpis aby każdy mógł przeczytać.
Czytaj dalej
Pogoda w Kapadocji - na co się przygotować?
Opublikowane 23 Lipca 2021 roku
Klimat w Kapadocji jest zupełnie inny - zróżnicowany niż w regionie Riwiery Tureckiej. Jest wręcz idealny dla zmęczonych upałami turystów, którzy właśnie w centralnej Anatolii mogą odetchnąć i trochę się ochłodzić. W Kapadocji panuje klimat wewnątrz kontynentalny, umiarkowany suchy, bardzo podobny do naszego polskiego klimatu.
Czytaj dalej
Strona 2 z 22
pay with iyzico methods