Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
widok Salda
Tureckie Malediwy czym są i gdzie się znajdują?
Opublikowane 8 Lipca 2022 roku
Wiesz co to Tureckie Malediwy? Słyszałeś kiedyś te określenie ale nie masz pojęcia gdzie to jest? W tym tekście odpowiemy właśnie na te pytania, i opowiemy skąd wzięła się właśnie ta nazwa! Zapraszamy!
Czytaj dalej
ayran zdjęcie
Co to jest Ayran? Przepis na Ayran
Opublikowane 1 Lipca 2022 roku
Słyszałeś kiedyś słowo Ayran? A może zastanawiasz się co to jest, i jakie ma znaczenie? W najnowszym wpisie przybliżymy Ci co to jest, oraz dlaczego Turcy tak często po niego sięgają. Zapraszamy!
Czytaj dalej
pamukkale widoki
Gdzie znajduje się Pamukkale?
Opublikowane 24 Czerwca 2022 roku
Jesteś ciekawy co to jest Pamukkale? A może zastanawiasz się gdzie leży Pamukkale i co się tam znajduje? Czy warto tam pojechać? Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym przybliżymy Ci odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania!
Czytaj dalej
kapadocja
Kapadocja zdjęcia i relacje z wycieczki
Opublikowane 17 Czerwca 2022 roku
Wiele ludzi krajobraz Kapadocji, kojarzy z latającymi nad głowami balonami, tarasami widokowymi czy z miastami które są wykute w skałach. My natomiast uważamy że Kapadocja ma do zaoferowania o wiele więcej i chętnie zabierzemy Was do tego bajkowego miasta. Jesteś ciekawy? Zapraszamy do lektury, i obejrzenia przepięknych zdjęć!
Czytaj dalej
tablica holiday
Jak spędzić tanie wakacje w Turcji?
Opublikowane 13 Czerwca 2022 roku
Marzysz o wakacjach w Turcji, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się czy lepiej zorganizować wyjazd samodzielnie czy z biurem podróży? A może chciałbyś się dowiedzieć jakie obecnie są ceny, i z jakich warto atrakcji skorzystać będąc na miejscu? W tym tekście odpowiemy na powyższe pytania, ale i podpowiemy gdzie warto zakupić wakacje, i w jaki sposób tak abyś mógł cieszyć się nimi maksymalnie :)
Czytaj dalej
Strona 3 z 32
pay with iyzico methods