Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
pl
  • EN
Blog
Najlepsze hotele oraz miejsca warte zobaczenia na Riwierze Tureckiej według polskich biur podróży
Opublikowane 26 Lutego 2021 roku
Przedstawiam Wam listę wszystkich hoteli oraz zakątków w Turcji, które są warte odwiedzenia według polskich agentów turystycznych. Jeśli będziecie planować urlop to koniecznie wrócicie do tego wpisu, pomoże wam przy planowaniu wymarzonych wakacji.
Czytaj dalej
Alanya - Temperatury wody w morzu i basenach
Opublikowane 19 Lutego 2021 roku
Wakacje w rejonie Morza Śródziemnomorskiego  to marzenie niejednego! Bowiem rozgrzewające niemalże do czerwoności promienie słoneczne, szerokie plaże i morze o turkusowej kolorystyce -  jest gwarantowane! Jednakże czy aby na pewno przez cały rok? Czy faktycznie woda w morzu jest przez 12 miesięcy w roku ciepła jak w wannie? Czy rzeczywiście na Riwierze Tureckiej panuje wieczne lato?
Czytaj dalej
Aktualne ceny w Turcji (sklepy, restauracje, alkohol, pamiątki, transport)
Opublikowane 12 Lutego 2021 roku
Jak przygotować się na wakacje pod względem finansowym? Jakich cen możemy się spodziewać lecąc do Turcji? Każdy turysta wybierając się na wakacje zastanawia się, ile pieniędzy ma ze sobą zabrać. Ile kosztować mogą podstawowe artykuły spożywcze, kosmetyczne, ubrania, alkohol albo wakacyjne pamiątki, a także jakie są koszty posiłków w restauracjach. Trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż istnieją dwie grupy turystów.
Czytaj dalej
Kebab, którego musisz skosztować na wakacjach to...
Opublikowane 5 Lutego 2021 roku
Z czym kojarzy Wam się Turcja? Na to pytanie wielu turystów odpowiedziało, że z wakacjami morzem, słońcem, pięknymi krajobrazami oraz z TURECKIM KEBABEM. Może wydawać się to śmieszne ale właśnie większość osób kojarzy Turcję z kebabem :) Kebab kojarzy się z niezbyt wykwintnym daniem, raczej z fast foodem w budce przy ruchliwej ulicy. Tak naprawdę ten specjał ma różne zastosowania w Turcji, jest traktowany jako szybka przekąska a także jako wyśmienite danie w drogich restauracjach.
Czytaj dalej
Top 15 najlepszych hoteli na Riwierze Tureckiej
Opublikowane 29 Stycznia 2021 roku
Specjalnie dla Was zorganizowałam ranking najlepszych, polecanych hoteli na wybrzeżu Riwiery Tureckiej przez naszych niezastąpionych turystów. Bez nich oraz ich recenzji o danym hotelu nie mogłabym przygotować dla Was listy rekomendowanych hoteli w malowniczej Turcji. Teraz będziecie mieli pewność, że te hotele są sprawdzone osobiście i faworyzowane przez naszych turystów Alanya Online.
Czytaj dalej
Strona 3 z 18