Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Turcja – Alanya, opinie turystów spędzających tutaj wakacje
Opublikowane 16 Lipca 2021 roku
Turcja z roku na rok staje się coraz gorętszym kierunkiem wakacyjnym wśród Polaków. Perełką Riwiery Tureckiej, a zarazem jednym z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych jest ALANYA! W tym wpisie dowiecie się co turyści myślą o regionie Alanya.
Czytaj dalej
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Opublikowane 9 Lipca 2021 roku
W Polsce bardzo dużą popularnością cieszą się tureckie seriale. W tym poście postaram się przybliżyć Wam czym są tureckie seriale oraz które z nich są najpopularniejsze wśród mieszkańców Turcji.
Czytaj dalej
Tureckie imiona, które są najpopularniejsze i co oznaczają?
Opublikowane 2 Lipca 2021 roku
Nie każdy wie, ale w Turcji imię ma swoje znaczenie. Jakie są najpopularniejsze tureckie imiona? Co one oznaczają? Więcej ciekawostek dowiecie się w tym wpisie.
Czytaj dalej
Wynajem samochodu w Turcji. Czy warto wynająć samochód na wakacje?
Opublikowane 25 Czerwca 2021 roku
Czy warto wynająć samochód w Turcji? Gdzie? Jak? Ile kosztuje? Jakie dokumenty są potrzebne? Na co trzeba uważać? W tym wpisie znajdziecie wszystkie odpowiedzi!
Czytaj dalej
ceny ubran w Turcji
Ceny ubrań w Turcji 2021- Co warto kupić?
Opublikowane 18 Czerwca 2021 roku
Przyjeżdżając na wakacje do Turcji, turyści często nastawiają się na zakupy między innymi - ubrań w tureckich sieciówkach bądź na bazarach z jakże znanymi każdemu „oryginalnymi” tureckimi podróbkami.  Aktualnie ceny w Turcji sprzyjają zakupowemu szaleństwu.
Czytaj dalej
Strona 3 z 22
pay with iyzico methods