Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
kawa
Czym jest prawdziwa kawa po turecku?
Opublikowane 28 Października 2022 roku
Zastanawialiście się dlaczego kawa w Turcji smakuje inaczej? A może, w jaki sposób możemy przyrządzić kawę po turecku w domu? Oczywiście odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w naszym najnowszym blogu. Poradzimy Wam również, gdzie warto kupić kawę oraz na co warto zwrócić uwagę. Zapraszamy
Czytaj dalej
wakacje w Turcji
Pogoda w Turcji w ciągu roku - przegląd miesięcy
Opublikowane 21 Października 2022 roku
Jaka jest pogoda w Turcji w ciągu roku? Które miesiące są najlepsze, a które najgorsze na przyjazd? Kiedy korzystać z kąpieli w morzu, kiedy zwiedzać? Zapraszamy do naszego przeglądu roku.
Czytaj dalej
Leki w Turcji - lista najpopularniejszych zamienników
Opublikowane 21 Października 2022 roku
Kiedy czeka Cię wyjazd do Turcji i pora powoli pakować walizkę w głowie może pojawić się nagle alarmujące pytanie... co z apteczką? Niech nas złapie jakaś "zemsta sułtana", gorączka czy ból brzucha... jakie lekarstwa zabrać? A co gdy w Turcji skończą nam się (lub zgubią) leki które używamy na co dzień lub doraźnie w razie jakichś lekkich dolegliwości? Co wtedy robić? Brać z Polski własne lekarstwa? A może liczyć na tureckie apteki? Jak jest z cenami leków w Turcji? Czy potrzeba recepty? Na te wszystkie pytania odpowiemy Wam w poniższym wpisie. Wpis oparty jest na ogromnej dawce wiedzy jaką przekazała nam polska farmaceutka pracująca i mieszkająca w Turcji, Agnieszka Dizmen. Zapraszamy!
Czytaj dalej
jedzenie w Turcji
Europejskie restauracje w Alanyi
Opublikowane 14 Października 2022 roku
Będąc na wakacjach w Turcji, nikt nie chodzi głodny! Większość turystów przyjeżdża do hotelu z All inclusive, gdzie praktycznie cały dzień można jeść. Jadąc jednak w nowe miejsce, warto wyjść na miasto i skosztować czegoś nowego albo smaku, który już znamy w tureckim wydaniu. Nie każdy jednak lubi turecką orientalną kuchnię, często szukamy europejskich dań, a z tego artykułu dowiecie się, gdzie zjeść najlepiej w Alanyi.
Czytaj dalej
widok antalya
Co przywieźć z Turcji poradnik praktyczny
Opublikowane 14 Października 2022 roku
Zastanawialiście się nad tym, co turysta kupuje najczęściej podczas swoich Tureckich wakacji? A może zanim nastąpi czas powrotu zastanawiasz się na tym jakie pamiątki kupić dla siebie, a jakie dla najbliższych? Często pytacie naszych przewodników podczas wycieczek co warto kupić podczas swojego pobytu w Turcji? Na co zwrócić szczególną uwagę, tak aby kupić prezent który rzeczywiście będzie czymś przydatnym, a nie kolejnym dekoracyjnym elementem który zbiera kurz. Przygotowaliśmy dla Was krótką listę  w formie poradnika. Mamy nadzieje, że przyda się podczas wakacyjnych zakupów :)
Czytaj dalej
Strona 3 z 34
pay with iyzico methods