Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
majówka w Turcji
Bardzo długi weekend majowy w Turcji w 2023 roku
Opublikowane 7 Kwietnia 2023 roku
Czy wiecie, że zanim nadejdzie lato macie okazję na naprawdę długi wypoczynek podczas majówki? Wystarczy dobrać 3 dni urlopu, aby cieszyć się 9 dniami wolnymi! Czyż nie brzmi to jak świetny plan na zbliżający się miesiąc? A może by tak spędzić go w Turcji? Jakiej pogody możemy spodziewać się w maju i co robić w Turcji podczas długiego weekendu? Koniecznie sprawdź w opisie!
Czytaj dalej
lot balonem zimą
Czy lot balonem jest bezpieczny?
Opublikowane 31 Marca 2023 roku
Jeżeli wejdziecie na naszą ofertę wycieczek od razu zauważycie, że na pierwszym miejscu znajduje się Kapadocja 2 dni. Nie bez przyczyny zajmuje ona czołowe miejsce wśród wszystkich atrakcji. Kapadocja od wielu lat jest chętnie wybierana przez turystów, którzy swój urlop spędzają w Turcji. Z pewnością miejsce to jest unikatowe w skali światowej ze względu na formacje tufowe. Na jego popularność wpływa także możliwość odbycia lotu balonem podczas wschodu słońca. Wiele osób przed dokonaniem rezerwacji zastanawia się, czy aby na pewno atrakcja ta jest bezpieczna. Sprawdźmy!
Czytaj dalej
Aktualne ceny w Turcji (sklepy, restauracje, alkohol, pamiątki, transport)
Opublikowane 27 Marca 2023 roku
Jak przygotować się na wakacje pod względem finansowym? Jakich cen możemy się spodziewać lecąc do Turcji? Każdy turysta wybierając się na wakacje zastanawia się, ile pieniędzy ma ze sobą zabrać. Ile kosztować mogą podstawowe artykuły spożywcze, kosmetyczne, ubrania, alkohol albo wakacyjne pamiątki, a także jakie są koszty posiłków w restauracjach. Trudno cokolwiek powiedzieć, gdyż istnieją dwie grupy turystów.
Czytaj dalej
kożuchy tureckie damskie
Kożuchy tureckie – modna pamiątka z Turcji
Opublikowane 24 Marca 2023 roku
Wybierając się do Turcji często w planach mamy zrobienie zakupów. Czasem są to tylko drobne pamiątki dla rodziny i znajomych. Niekiedy zaś poszukujemy odzieży, która będzie zarówno modna, jak i dobrej jakości. Czy warto nabyć podczas wakacji kożuchy tureckie? Jakie są ich aktualne ceny? Jak rozpoznać oryginał od podróbki? Gdzie najlepiej je kupować? Wszystkie te informacje znajdziecie poniżej!
Czytaj dalej
Kusadasi wyspa w kształcie głowy ptaka
Kusadasi ciekawe miejsce na wakacje w Turcji
Opublikowane 17 Marca 2023 roku
Jeszcze nie tak dawno temu Kusadasi było rybacką miejscowością, która z czasem zamieniła się kurort tętniący życiem. Jest to jeden z najpopularniejszych portów (4 pod względem ilości obsługiwanych pasażerów). Dziennie jest to nawet kilka tysięcy ludzi. Jednakże wiele osób traktuje Kusadasi jedynie jako miejsce przesiadkowe do kolejnych destynacji. Wśród niektórych turystów miasto ma opinię zbyt zatłoczonego oraz głośnego. Czy słusznie?
Czytaj dalej
Strona 3 z 37
pay with iyzico methods