Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Blog
Stolica Turcji – dawniej i dziś
Opublikowane 24 Września 2021 roku
Odpowiedź na pytanie o stolicę Turcji, wielu osobom przysparza nie lada kłopotu i zazwyczaj wymaga chwili zastanowienia. Stolicą jest Stambuł czy Ankara? Jak Ankara została stolicą Turcji? Co warto zobaczyć w Ankarze? W tym wpisie znajdziecie odpowiedzi na te pytania.
Czytaj dalej
Obostrzenia w Turcji. Można jechać na wakacje!
Opublikowane 20 Września 2021 roku
To, że Turcja jest liderem wśród krajów najchętniej wybieranych przez turystów, to każdy już o tym wie. Dlatego każda osoba wybierająca się na wakacje, chciałaby znać zasady jakie panują w tym kraju i co trzeba spełnić aby w ogóle przylecieć.
Czytaj dalej
Ramadan – co to jest i ile trwa?
Opublikowane 17 Września 2021 roku
Czym jest Ramadan? Jak długo trwa? Kiedy wypada Ramadan? Jaki ma wpływ na ruch turystyczny? W tym wpisie wyjaśnimy Wam czym jest ten zagadkowy Ramadan i postaramy się pokazać, że wcale nie trzeba się go obawiać podczas wakacji w Turcji.
Czytaj dalej
Dawny Konstantynopol to dzisiejszy Stambuł – Historia miasta
Opublikowane 10 Września 2021 roku
Kiedy i w jaki sposób powstało to miasto? Jak to jest możliwe, że rozwinęła się do tego stopnia w jakim obecnie się znajduje? Co warto zobaczyć w Stambule? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziecie w tym wpisie :)
Czytaj dalej
Wycieczki z Alanyi w zimie
Opublikowane 3 Września 2021 roku
Ostatnio pisaliśmy o wakacjach w Turcji w zimie, a dokładnie o pogodzie i tym, jak się przygotować. Dziś zapraszamy na przegląd zimowych wycieczek z naszej oferty.
Czytaj dalej
Strona 3 z 24
pay with iyzico methods