Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • TR
Blog
wracaja-loty-balonem-kapadocji
Wracają loty balonem w Kapadocji
Opublikowane 26 Sierpnia 2020 roku
Loty balonem w Kapadocji wznowione! Minister Transportu Turcji pytany o Kapadocję ogłosił, iż loty balonami w Kapadocji będąwznowione od 22 sierpnia 2020 roku!
Czytaj dalej
wakacje w Turcji w czasie pandemii
Wakacje w Turcji w czasie pandemii
Opublikowane 24 Sierpnia 2020 roku
„Turcja? Jaka Turcja w czasie pandemii?!” „Na jakie wczasy, kiedy jesteśmy w środku pandemii?” Przed wyjazdem na wakacje do Turcji na pewno słyszycie takie stwierdzenia nie raz. Rezerwując u nas wycieczki bardzo często pytacie o bezpieczeństwo i sposób prowadzenia wycieczek w tym szczególnym czasie. Postanowiliśmy zebrać pytania w jednym wpisie. Mam nadzieję, że taki artykuł rozwieje Wasze wątpliwości!
Czytaj dalej
wycieczki do Turcji
Wracają loty do Turcji!
Opublikowane 28 Lipca 2020 roku
Udało się! Po wielu miesiącach zakazu lotów pomiędzy Turcją a Polską Rada Ministrów umieściła Turcję na liście krajów spoza UE do których można latać! Wracają więc czartery i wycieczki do Turcji! Jakie są zasady?
Czytaj dalej
turcja otwiera granice, lotnisko
Turcja otwiera granice
Opublikowane 14 Czerwca 2020 roku
Turcja 12 czerwca otworzyła granice. Czy teraz każdy może się dostać do Turcji? Czy będzie obowiązkowa kwarantanna? Zapraszamy na przegląd najnowszych wiadomości.
Czytaj dalej
Czy powoli wracamy do normalności w Turcji?
Opublikowane 3 Czerwca 2020 roku
Czy to już? Kwarantanna prawie skończona, plaże otwarte... a zatem kiedy w Turcji życie wróci do normalności? Zapraszamy na nasz krótki przegląd sytuacji w Turcji!
Czytaj dalej
Strona 3 z 14