Rezerwuj i płać online - otrzymasz 10% rabatu!
pl
 • EN
 • RU
 • TR
Galeria zdjęć
Wycieczka na zakupy
Dni wyjazdu
Typ wycieczki
Zapraszamy na wycieczkę na zakupy.
Interesują Was tureckie wyroby skórzane, złota biżuteria a może chcecie się zaopatrzyć w tureckie ciuchy? Zapraszamy na naszą zakupową wycieczkę. Transfer odbierze Was spod hotelu. Zawieziemy Was do sprawdzonych sklepów, gdzie sprzedawane są oryginalne wyroby, a nie podróbki za kosmiczne ceny! 

Wyroby skórzane w Turcji

W Turcji produkowane są świetnej jakości wyroby skórzane, można tu kupić zarówno lekkie wiosenne kurteczki w modnych wzorach i kolorach, jak i ciepłe płaszcze czy nawet futerka. Większość produktów jest z skóry jagnięcej, która charakteryzuje się tym, że jest lekka, cienka, a jednocześnie wytrzymała. 

Złoto w Turcji

Marzysz o pierścionku z Turcji, albo oryginalnej biżuterii? Turcy są prawdziwymi mistrzami w dziedzinie złotnictwa. Tutejsze złoto ma piękne wzory, rzadko spotykane w Polsce. Biżuteria często jest wielokolorowa: używane jest złoto czerwone, białe jak i klasyczne żółte. Do tego kamienie szlachetne. Nic, tylko przebierać! Złote wyroby w Turcji objęte są gwarancją i posiadają certyfikaty oryginalności. W Turcji jest jednak sporo podróbek, dlatego chcemy ułatwić Wam ten wybór i pokazać Wam sklepy w których wyroby są oryginalne i dobrej jakości.

Tureckie tekstylia

Tureckie tekstylia znane są na całym świecie! W tureckich fabrykach produkuje się tkaniny jak i szyje ubrania, najczęściej bawełniane. Są one dobrej jakości, o oryginalnych wzorach czy krojach. Zresztą o popularności tureckich fabryk świadczy fakt, że także i w Polsce możemy dostać coraz więcej ubrań i tkanin prosto z Turcji. Zapraszamy zatem do zakupów w Alanyi!
Program
 • Uwaga:
  Wycieczkę realizujemy aktualnie tylko w rejonie Alanyi. Dla osób przebywających w Antalyi, Side, Kemer - możemy przygotować indywidualny wyjazd. Prosimy o kontakt z naszym biurem
 • Transfer
  Odbiór z hoteli w rejonie Alanyi
 • Zakupy
  Przejazd do sprawdzonych sklepów: złotnik, sklep skórzany, sklep tekstylny. Czas na obejrzenie towarów i zakupy
 • Czas wolny
  Opcjonalny czas wolny w centrum Alanyi 
 • Powrót do hotelu
Wliczone w cenę
 
Nie wliczone w cenę
 
Co zabrać
 
Uwagi
 
Wycieczka jest aktualnie niedostępna
0 € 0 €
-10% rezerwując online
Inni turyści kupili również