Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!
Galeria zdjęć

Wycieczka na zakupy

Dni wyjazdu
Typ wycieczki

Nie tylko biżuterię w Turcji i tureckie złoto warto kupić

Zapraszamy na wycieczkę na zakupy. Interesują Was tureckie wyroby skórzane, złota biżuteria a może chcecie się zaopatrzyć w tureckie ciuchy? Zapraszamy na naszą zakupową wycieczkę. Transfer odbierze Was spod hotelu. Zawieziemy Was do sprawdzonych sklepów, gdzie sprzedawane są oryginalne wyroby, a nie podróbki za kosmiczne ceny! 

Wyroby skórzane w Turcji

W Turcji produkowane są świetnej jakości wyroby skórzane, można tu kupić zarówno lekkie wiosenne kurteczki w modnych wzorach i kolorach, jak i ciepłe płaszcze czy nawet futerka. Większość produktów jest z skóry jagnięcej, która charakteryzuje się tym, że jest lekka, cienka, a jednocześnie wytrzymała. 

Złoto i biżuteria w Turcji

Marzysz o pierścionku z Turcji, albo oryginalnej biżuterii? Turcy są prawdziwymi mistrzami w dziedzinie złotnictwa. Tutejsze złoto ma piękne wzory, rzadko spotykane w Polsce. Biżuteria często jest wielokolorowa: używane jest złoto czerwone, białe jak i klasyczne żółte. Do tego kamienie szlachetne. Nic, tylko przebierać! Złote wyroby w Turcji objęte są gwarancją i posiadają certyfikaty oryginalności. W Turcji jest jednak sporo podróbek, dlatego chcemy ułatwić Wam ten wybór i pokazać Wam sklepy w których wyroby są oryginalne i dobrej jakości.

Tureckie tekstylia

Tureckie tekstylia znane są na całym świecie! W tureckich fabrykach produkuje się tkaniny jak i szyje ubrania, najczęściej bawełniane. Są one dobrej jakości, o oryginalnych wzorach czy krojach. Zresztą o popularności tureckich fabryk świadczy fakt, że także i w Polsce możemy dostać coraz więcej ubrań i tkanin prosto z Turcji. Jeśli chodzi o ceny w Turcji, ubrania są w bardzo dobrych cenach. Warto je kupować, gdyż nie tylko nie są drogie, ale jakościowo są świetne. Zapraszamy zatem do zakupów w Alanyi!
 
 
Program
 • Uwaga:
  Wycieczkę realizujemy aktualnie tylko w rejonie Alanyi. Dla osób przebywających w Antalyi, Side, Kemer - możemy przygotować indywidualny wyjazd. Prosimy o kontakt z naszym biurem
 • Transfer
  Odbiór z hoteli w rejonie Alanyi
 • Zakupy
  Przejazd do sprawdzonych sklepów: złotnik, sklep skórzany, sklep tekstylny. Czas na obejrzenie towarów i zakupy
 • Czas wolny
  Opcjonalny czas wolny w centrum Alanyi 
 • Powrót do hotelu
Wliczone w cenę
 
Nie wliczone w cenę
 
Co zabrać
 
Uwagi
 
Wycieczka jest aktualnie niedostępna
zapłać teraz
-10%
0 ₺
0 ₺
Inni turyści kupili również
pay with iyzico methods