Rezerwując online otrzymasz 10% rabatu!
pl
  • EN
  • RU
  • TR
Wycieczki z Alanyi w zimie
Opublikowane 21 Listopada 2017 roku
agata.bromberek
Wycieczki z Alanyi

Ostatnio pisaliśmy o wakacjach w Turcji w okresie zimowych, a dokładnie o pogodzie i tym, jak się przygotować. Wpisy te znajdziecie tutaj:

Turcja w listopadzie i grudniu - jaka jest pogoda?

Dziś zapraszamy na przegląd zimowych wycieczek z naszej oferty. Z jakich wycieczek fakultatywnych będzie można skorzystać w od listopada do marca? 

Przede wszystkim pamiętajmy, że pogoda jest ważna. Zabierzcie cieplejszą odzież szczególnie w góry i dalsze trasy!
Kolejnym tematem jest ilość chętnych. W zimie w naszym regionie Alanyi - Side - Belek jest dużo mniej turystów. Alanya jako miasto nie wymiera, za to w pozostałych miejscowościach gołym okiem widać, że wczasowiczów jest mało.

Możecie zrobić u nas rezerwację online, jednak może się zdarzyć, że przesunięty zostanie dzień. Oczywiście wcześniej damy Wam znać. Jeśli wycieczka zostanie anulowana - zwracamy wpłaconą kwotę. Możecie też po prostu zapłacić na miejscu.

Odbieramy spod hotelu!

Wycieczki w Alanyi w zimie, które zawsze są realizowane:

Hamam - Łaźnia turecka - 15€

Idealna przy każdej pogodzie. Można powiedzieć, że jest to wycieczka obowiązkowa dla każdego turysty. Bardzo polecamy przez cały rok! Zapraszamy do rezerwacji.

Paralotnia - 69€

Wycieczka odbywa się przez cały rok, jeśli tylko panuje odpowiednia pogoda. Widoki podczas lotu i lądowania na plaży Kleopatry są nawet lepsze w zimie - powietrze jest czyste, klarowne, zapiera dech w piersiach!

Kapadocja 3 dni 45€

w okresie zimowym przede wszystkim realizowana jest 3-dniowa Kapadocja. Za to wycieczka do Kapadocji 2 dni jest mniej popularna. Polecamy 3-dniowy wyjazd do Kapadocji, bo tempo jest dużo wolniejsze, później wyjeżdża się z hotelu i wcześniej wraca do Alanyi. Jest więcej czasu na zwiedzanie!
Pamiętajcie, aby do Kapadocji zabrać ciepłą, a nawet zimową odzież - w tym okresie może tam być nadal śnieg! Jednak wszystkie atrakcje są otwarte, można też lecieć balonem, o ile warunki pogodowe nie będą akurat przeszkodą. 
Jest jeszcze jeden plus zwiedzania Kapadocji zimą - o tej porze roku jest tam dużo mniej turystów!

Pamukkale 2 dni 35€

wybierz wycieczkę do Pamukkale na 2 dni, by nacieszyć się pięknem wapiennych tarasów. Uwaga, mimo, że w Pamukkale może być w ciągu dnia chłodno, a nawet zimno, w basenach wapiennych i basenie Kleopatry będzie wspaniała ciepła woda o temperaturze ponad 30 stopni! Woda paruje i tworzy efekt zimowego SPA. Warto zabrać kostiumy kąpielowe także po to, by wykąpać się w tzw. Czerwonych Wodach.

Pamukkale Express 1 dzień 29€ lub Pamukkale Standard 1 dzień 29€

wybierz wycieczkę na jeden dzień. Zależnie od ilości chętnych jest to albo nasza polska grupa i program Express, albo międzynarodowa grupa (polski przewodnik) i program Standard. Pamiętaj o cieplejszej odzieży i... kostiumie kąpielowym! Tak, te dwie rzeczy nie wykluczają się wzajemnie :)

Demre - Myra - Kekova 35€ 

zwiedź miasto Św. Mikołaja i zatopione miasteczko Kekova w jeden dzień! Pogoda w tym rejonie jest bliska pogodzie w kurortach, można się liczyć na ciepło i słońce. Wyjazd warty uwagi, odbywa się w grupach międzynarodowych.

Sapadere Kanion & Wieś Turecka Jeepem - 25€

krótka wycieczka dostępna z regionu Alanya i okolice. Jedna z naszych popularniejszych wycieczek w ofercie! Ponieważ odbywa się jeepami z zamykanym dachem, żadna pogoda nie jest nam straszna! 
Wycieczka do Sapadere pozwala nacieszyć oczy pięknymi górskimi widokami.
W Kanionie Sapadere jest dużo chłodniej w zimie, zabierzcie więc coś ciepłego!

Jeep Safari Combi - 19€  

wycieczka jeepami w okolicach Alanyi. Dużo zabawy dobrej w każdą pogodę!

Wycieczka do Stambułu (samolotem) 1 lub 2 dni 159€ lub 199€

Nasze słynne wycieczki do Stambułu z polskim przewodnikiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na miejscu czeka na Was doświadczony Polak-przewodnik, który pokaże Wam miasto w różnych odsłonach, a nie tylko turystyczne miejsca "do zaliczenia". Stambuł jest piękny o każdej porze roku jednak pamiętajcie, że w miesiącach zimowych pogoda podobna jest do tej w Europie - może padać deszcz lub śnieg, bywa chłodno. Zabierzcie ciepłą odzież i coś na deszcz i... wygodne buty! Warto zakochać się w tym mieście!
Wycieczka odbywa się przy minimalnie 2 osobach chętnych.

Pozostałe wycieczki takie jak:

Zwiedzanie Alanyi, Alanya Panorama, Kapadocja 2 dni, Side-Aspendos-Manavgat (MAS), Side-Aspendos-Kursunlu (KAS) - odbywają się przy minimalnej liczbie chętnych. Jest możliwość zorganizowania tych wyjazdów prywatnie! Niekiedy już 4 lub 6 osób dorosłych wystarczy, żeby zorganizować wspaniałą prywatną wycieczkę w atrakcyjnej cenie! Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie do nas: info@alanyaonline.pl lub "zaczepcie" nas na czacie lub Whatsapp.

Pamiętajcie, żeby śledzić nas także na Facebooku [polub nas tutaj]

Zapraszamy do Turcji w zimie! :)