Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!

Wycieczki w Turcji dla każdego!

Opublikowane 6 Października 2021 roku

Dla wielu z Was wakacje to nie tylko plaża, morze i słodkie drinki. Wiemy, że bardzo wiele turystów decyduje się na aktywne spędzenie czasu podczas urlopu na Riwierze Tureckiej. Właśnie dla tych z Was, dla których wakacje w Turcji to coś więcej niż basen i hotel przygotowaliśmy propozycję wycieczek z nami.  

Wycieczki w Turcji dla rodzin z dziećmi:

Rejs statkiem – podczas rejsu statkiem pirackim z Alanyi, z pokładu będziecie mogli zobaczyć zabytkowy port seldżucki, symbol Alanyi – Czerwoną wieżę, stocznię oraz mur oplatający wzgórze. Podpłyniecie także do trzech słynnych jaskiń: Zakochanych, Piratów i Fosforyzującej, dodatkowo wykąpiecie się w morzu, a dzieci pobawią się w pianie podczas animacji przygotowanych przez załogę statku.Seapark - park wodny w Alanyi to wycieczka do cudownych morskich stworzeń, wokół których można pływać, dla odważnych wejście do basenu z rekinem. Dodatkowo piękne sztuczne rafy koralowe i tropikalna plaża, na której będziecie mogli się opalać!Alanya City Tour  to wycieczka po Alanyi z polskim przewodnikiem, podczas której zwiedzimy meczet, karawansaraj oraz XIX wieczną willę na wzgórzu Kale,  z którego rozciąga się niezwykły krajobraz. Zobaczymy także Jaskinię Kapiącego Kamienia, która słynie z niezwykłych właściwości zdrowotnych, zjemy obiad na metalowych platformach ustawionych na rzece Dimcay, a dodatkowo odwiedzimy sad owocowy i turecki bazar. Wrażeń naprawdę nie zabraknie.Wycieczki dla aktywnych:

Rafting czyli pełen emocji spływ po górskiej rzece polecamy każdemu, kto planuje podnieść swój poziom andrenaliny. Imponujący Kanion Köprülü, zimna, górska woda i dobra ekipa „na pokładzie” pontonu to definicja tej wycieczki. Możemy Wam zagwarantować, że pozytywnych emocji nie zabraknie.  Nurkowanie w Turcji – mimo, iż Turcja nie może zaproponować nam raf kolorowych, warto wybrać się na nurkowanie w Turcji. Bogata fauna i flora, skały oraz jaskinie nacieszą Wasze oczy na długi czas. Polecamy nurkowanie osobom początkującym, które nigdy nie miały do czynienia z profesjonalnym zejściem pod wodę. Jest to okazja, aby nauczyć się podstaw, które mogą okazać się Wam przydatne jeśli zdecydujecie się kontunuować przygodę jaką jest nurkowanie.Jeep Safari to cudowna okazja do tego, aby „wyszaleć się” razem z całą rodziną. Oprócz jazdy jeepem, która sama w sobie jest największą atrakcją dnia czeka Was także wizyta w wiejskim meczecie oraz w jaskini Dim słynącej z imponujących form skalnych. Dodatkowo zjecie obiad w klimatycznej restauracji przy rzece Dimcay. Wycieczki w Turcji dla osób starszych:
Zielony Kanion to jezioro, którego otoczenie zachwyci każdego. Podczas rejsu zobaczycie piękno przyrody, która znajduje się pod ochroną, będziecie mogli wykąpać się w jeziorze oraz poopalać się na pokładzie statku. Widoki jakie się Wam ukażą należą do niezapomnianych!Kanion Sapadere busem to propozycja dla osób, ktore chcą zobaczyć piękno jakim są Góry Taurus. Cudowne krajobrazy, orzeźwiające powietrze, chłodna górska woda i dźwięk cykad są definicją tej wycieczki. Zabierzemy Was także do Jaskini Krasnoludków oraz pokażemy wioskę turecką. Dla odważnych mamy także wycieczkę do kanionu Sapadere jeepami!