Rezerwuj i płać online a otrzymasz aż do 30% rabatu!

Jak dotrzeć do biura Alanya Online

Opublikowane 23 Lipca 2021 roku

Droga do biura Alanya Online

Wychodzimy Wam na przeciw chcąc wytłumaczyć, jak dostać się do biura Alanya Online. Nie jest to trudne, zresztą za moment sami się o tym przekonacie. 

Opcja I: Jestem w Alanyi

Spędzacie wakacje w Alanyi? Wystarczy, że znajdziecie główną ulicę w mieście, czyli Ataturka. Jesteśmy przy jednym z głównych skrzyżowań przy AQUAPARKU Damlatas i Burger Kingu. Jeśli zobaczycie więc Burger Kinga tyłem do wejścia i spójrzcie w przód. Zobaczycie nasze biuro!

W naszym budynku na parterze jest sklep spożywczy Kale Market. My znajdujemy się dokładnie nad nim. Tyle że musicie wejść do nas od podwórka, więc gdy zobaczycie Kale Market, udajcie się za niego na podwórze, tam schodami do góry i gdy pokonacie schody na pierwsze piętro, znajdziecie się w naszym biurze!

Kliknij i zobacz mapę z lokalizacją naszego biura! 

 

Opcja II: Muszę dojechać autobusem

Jeśli będziecie jechać autobusem 1 lub 101 (cena biletu 3tl od osoby), to wysiądźcie na przystanku DAMLATAS, który jest przed bankiem Kuveyt Turk. Gdy wysiądziecie, kierujcie się prosto przed siebie, w tę stronę, w którą jechał autobus. Miniecie stację benzynową  i gdy skręcicie w pierwszą ulicę w prawo – tam znajdziecie nas. Wejdzie w podwórze pierwszego budynku na rogu (naprzeciwko biura jest żółty kantor) i tak samo, schodami do góry i na pierwsze piętro.

Opcja III: Jestem spoza Alanyi

Możecie przyjechać busikiem, czyli dolmuszem, który musi mieć tabliczkę ALANYA. Wysiadacie wtedy na przystanku BERGAMOT COFFE – wystarczy podać tę nazwę kierowcy, na pewno Wam się zatrzyma. Na tym samym przystanku zatrzymują się autobusy 2 i 202, jeśli będziecie jechać od strony centrum wysiądźcie przy sklepie A101 i przejdźcie na drugą stronę do Bergamota.

Jeśli stoicie już pod Bergamotem, to skręćcie w pierwszą uliczkę za tą kawiarnią i idźcie cały czas prosto! Gdy po prawej miniecie cukiernię Keyf-i-kunefe, a dalej Firin, czyli piekarnię, po chwili zobaczycie na prawo podwórko. To nasze!

FILMIK Z TRASĄ Z PRZYSTANKU BERGAMOT:

Opcja IV: Nadal nie mam pojęcia, jak trafić!

Prosimy o kontakt telefoniczny albo SMSa. Opiszcie nam, gdzie się znajdujecie, a my pomożemy Wam do nas dotrzeć, albo wyślemy transport. 

pay with iyzico methods