Nasz zespół

Agata Bromberek Uyar - Współzałożycielka

Poznanianka, absolwentka kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu. Blogerka, YouTuberka.

Turecką przygodę rozpoczęła w 2005 roku, kiedy to nieco przypadkiem trafiła do Alanyi do pracy w hotelu. Zafascynowana turystyką została pilotką i rezydentką największych polskich i tureckich biur podróży. Pracowała w Turcji i Maroku. Uzależniona od podróży (m.in na turecki wschód, do Syrii, Portugalii, Australii), od 11 lat mieszka na Riwierze na stałe.

Od pierwszego pobytu w Turcji aż do dziś prowadzi blog https://www.tur-tur.pl, który jest największym polskim blogiem o Turcji i służy pomocą setkom tysiącom turystów. Od jakiegoś czasu tworzy też filmy i vlogi o Turcji na kanale YouTube: http://bit.ly/turturYT

Publikuje teksty o Turcji (m.in. National Geographic Traveller, Podróże, przewodnik Pascal). Wraz z przyjaciółką Agatą Wielgołaską wydała książkę "Turcja. Półprzewodnik obyczajowy", którą można zakupić tutaj: www.turcjapolprzewodnik.pl.

W biurze zajmuje się marketingiem, okazjonalnie pilotuje wycieczki. Zawsze podłączona do internetu, w żartach nazywana "Agata Online". Interesuje się muzyką, fotografią, i ekologicznym życiem "slow".
Obecnie wychowuje synka a biuro wspiera zdalnie.

Bekir Uyar - Właściciel, Menedżer

Urodził się w Hatay (Antiochia), historycznym mieście na południowym wschodzie Turcji, nieopodal granicy z Syrią. Ukończył zarządzanie na Uniwersytecie w Edirne, przez dziesięć lat pracował w międzynarodowym koncernie w Stambule. Szukając nowych wyzwań przeniósł się na południe, gdzie zarządzał firmami z branży edukacyjnej i handlowej, a wreszcie trafił do Alanyi i turystyki.

Bekir jest urodzonym smakoszem, uwielbia zarówno jeść jak i gotować potrawy najchętniej podlane dużymi ilościami oliwy z oliwek oraz posypane ostrą czerwoną papryką, jak na wychowanego na południu przystało. Fan drużyny piłkarskiej Fenerbahçe oraz filmów z Alem Pacino. Wielbiciel Polski - szczególnie architektury, piwa z poznańskiej Brovarii, czarnego chleba na zakwasie i białych stoków narciarskich :)

W biurze zarządza wszystkim i wszystkimi, czuwa nad operacją i rezerwacjami, oraz potrafi wykonywać skomplikowane rachunki matematyczne z prędkością światła.

 

Pracownicy sezonowi

Jesteśmy dumni z naszych współpracowników, którzy cieszą się dużym uznaniem naszych turystów. Są to studenci i absolwenci kierunków turystycznych, ale także podróżnicy, miłośnicy Turcji, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą o tym kraju.

W roku 2019 współpracują z nami m.in.:

Natalia - licencjonowana przewodniczka polskich grup, od lat mieszkająca w Turcji

Magda - doświadczona przewodniczka, od dawna mieszka w Turcji, aktualnie pracuje w naszym biurze

Ania - miłośniczka Turcji od niedawna na stałe w Alanyi, pracuje w naszym biurze

Şivan - absolwent administracji, muzyk pianista (grał niegdyś na tureckich weselach!), w biurze zajmuje się zarządzaniem rezerwacjami

 

Napisz do nas